Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 1 października 2020 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
22:00 Rock around
Po przerwie urlopowej wkraczamy w serię październikowych czwartków z rockowymi brzmieniami. Będzie gęsto, bo też w tym czasie pojawiło się dużo bardzo ciekawych dźwięków i zapowiedzi. Zanim zaśniemy, pohałasujemy! I to często w klasycznym wymiarze i skojarzeniach. Nową ofertą podzieli się DEREK SHERINIAN z towarzystwie gości. Oddamy też głos siostrom z projektu LARKIN POE. W białych płomieniach z nową ofertą zabrzmi SNOWY WHITE. Z rockowym klasykiem przypomni o sobie legendarny VANILLA FUDGE, a przedpremierowo także BLUE ÖYSTER CULT. Co jeszcze...? Przekonamy się w pierwszy wieczór października :) „ROCK AROUND” w Polskim Radiu PiK, zaczynamy o godz. 22.05! Późno...? Lepiej późno niż wcale :) Serdecznie zaprasza Adam Droździk.