Czwartek, 13 grudnia 2018 r.   Imieniny: Lucji, Otylii
Polskie Radio PiK » Zawsze dzień dobry z Polskim Radiem PiK

Zawsze dzień dobry z Polskim Radiem PiK

Wstawaj, szkoda dnia :)
Wstawaj, szkoda dnia :)
Od poniedziałku do piątku, od godz. 6.00 do 9.00 jesteśmy z Państwem i staramy się sprawić, aby każdy dzień był z nami dobry :)

W programie: najświeższe informacje z Kujaw i Pomorza, przegląd prasy, prognozy pogody, serwis dla kierowców, wiadomości sportowe, tematy warte wyjaśnienia, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, bilety na filmy, koncerty czy spektakle teatralne, a do tego codziennie konkursy z szansą na wygranie nagród i dużo muzyki na dobry początek dnia.

W porannym paśmie o godz. 7:15 :
  • w poniedziałki - serwis ekonomiczny Ireneusza Sangera
  • we wtorki - w cyklu "Era komputera" nowinki ze świata nowych mediów i techniki przedstawia Tomasz Kaźmierski
  • w środy - dobrą książkę poleca Ewa Grande
  • w czwartki - prozdrowotne porady
  • w piątki - czym żyje region, kraj i świat? Oddajemy głos mieszkańcom Kujaw i Pomorza.
Codziennie w porannym paśmie :
  • o godz. 6:50 - poradnik językowy profesora Jerzego Bralczyka
  • o godz. 7:40 - ważne daty z kalendarza historycznego w cyklu "Expressem przez Historię
  • o godz. 8:30 - o najważniejszych wydarzeniach mówią goście "Rozmowy dnia".

Kujawsko-Pomorska Gęsina na św. Marcina

Słuchaj i wygraj!
Słuchaj i wygraj!
W tym tygodniu mamy dla Państwa bardzo smakowite poranki z Polskim Radiem PiK. Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego ufundował 2018 gęsich tuszek dla mieszkańców naszego regionu. Słuchacze Polskiego Radia PiK mogą walczyć o gęsinę w naszej porannej audycji.

Od 24 do 28 września w godz. od 6.00 do 9.00, w audycji "Zawsze dzień dobry z Polskim Radiem PiK" namawiać będziemy Państwa do udziału w "akcji mailowej", której zwycięzcy otrzymają voucher upoważniający do odbioru gęsi. Mamy dla naszych Słuchaczy 100 gęsich tuszek, których fundatorem, jak również organizatorem akcji pod hasłem "Kujawsko-Pomorska Gęsina na św. Marcina", jest marszałek województwa, Piotr Całbecki.

Udział w akcji odbywać się będzie via e-mail, zatem przypominamy adres naszej skrzynki poczty elektronicznej: poranek@radiopik.pl .

I Ty możesz wygrać gęsinę!
I Ty możesz wygrać gęsinę!
W bieżącym roku gęsie tuszki rozwożone będą samochodami-chłodniami 10 listopada do następujących miast w regionie: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin.

Biorący udział w naszej mailowej akcji Słuchacze będą musieli przesłać w korespondencji swoje dane i wpisać nazwę miejscowości, w której chcą odebrać tuszkę.

Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się oczywiście drogą elektroniczną! :)