PiKtogramy 9:05 - 12:00

Radzimy, jak żyć zdrowo i szczęśliwie, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z social mediów, serwujemy przepisy kulinarne. Tylko u nas znajdziecie porady psychologa i coacha, opowieści filozoficzne oraz coś dla właścicieli psów, a także miłośników biegania. O 11:40 kolejny odcinek powieści.

Magazyn Informacyjny 12:00 - 12:03

Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.

Debata wyborcza–Toruń 12:03 - 13:00

Debata wyborcza z kandydatami na prezydenta Torunia - II tura

Od ucha do ucha 13:05 - 15:00

Ciekawostki, newsy ze świata znanych i lubianych, sportowe fakty, najważniejsze wydarzenia w regionie, informacje, konkursy z nagrodami, dużo dobrej muzyki, ale przede wszystkim UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Popołudnie z nami 15:05 - 17:00

Reporterskie podsumowanie dnia oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów. O 16:30 reportaż Michała Słobodziana pt."Inwestycja na papierze".

Magazyn Informacyjny 17:00 - 17:07

Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.

W dobrym tonie 17:07 - 18:00

Ambitna i oryginalna muzyka niemieszcząca się w modnych trendach, która wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.

Regionalny Punkt Widzenia 18:05 - 19:00

Magazyn o gospodarce, regionalnych inicjatywach pozarządowych, kulturze, nowych trendach i zjawiskach oraz rozmowy z ekspertami.

Sztuka życia 19:05 - 20:00

W audycji „Sztuka życia” rozmawiamy z psychologami, socjologami, coachami, ale też ludźmi, którzy znaleźli swój własny wyjątkowy pomysł na życie: mają niezwykłą pasję, pomagają innym, uczą swoje dzieci w domu, zrezygnowali z kariery, żeby żyć po swojemu albo wręcz przeciwnie: konsekwentnie realizują swój życiowy plan.

Dwie strony sztuki 20:05 - 22:00

Program literacko-filmowy. Recenzje książek, relacje z wydarzeń literackich, spotkania z pisarzami, cykl Książki pod Lupą. W części filmowej relacje z wydarzeń filmowych, szczególnie regionalnych. Wywiady z aktorami, reżyserami. Zapowiedzi filmowych premier oraz wydarzeń, recenzje filmów oraz prezentacja muzyki filmowej. Konkursy, w których wygrać można bilet od kina lub książkę.

Miłe i miłosne 22:05 - 23:00

Kochani, wiosna jest piękną kobietą, która śpiewa jeszcze piękniej ; ) Udowodnią to nam Lizz Wright i Kandace Springs w premierowych piosenkach. Z wytwórni Colemine Records przypomną się Say She She i zagrają „nowi ludzie w mieście”… ; )

Top Jazz 23:00 - 23:59

Jazzowa lista przebojów.

Strefa Dobrego Nastroju Nocą 0:00 - 2:00

Towarzyszymy tym, którzy nie chcą bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym, jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.