Piątek, 30 września 2022 r.   Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronim
Polskie Radio PiK » Od ucha do ucha

Uśmiechaj się z nami!

Kolorowy zawrót głowy w paśmie pełnym ciekawostek i newsów ze świata znanych i lubianych. Oprócz tego sportowe fakty i zapowiedzi. Zawsze blisko najważniejszych wydarzeń w regionie oraz informacji, które być może ubarwią Wasz dzień lub pomogą zaplanować resztę popołudnia i wieczór.

Codziennie też emocje w konkursach z nagrodami, a także spora dawka muzyki! Przede wszystkim jednak UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Gęsina na św. Marcina w #OdUchaDoUcha. Mamy dla Was aż 110 gęsich tuszek!!!

Gęsina na św. Marcina. fot. pixabay
Gęsina na św. Marcina. fot. pixabay
W ramach kampanii "Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina", do wygrania w naszych konkursach mamy 110 gęsich tuszek. Wartość każdej to około 150 złotych.
Fundatorem gęsich tuszek i organizatorem akcji jest marszałek województwa Piotr Całbecki. W #OdUchaDoUcha codziennie aż 22 gąski. Odpowiedzi przesyłacie na adres mailowy: konkurs@radiopik.pl
UWAGA!!! W zgłoszeniach konkursowych niezbędne są dane potrzebne do odbioru: imię, nazwisko, dokładny adres z numerem domu, mieszkania i kodem pocztowym, telefon oraz miasto odbioru gęsiny.
Świeże gęsie tuszki dotrą do zwycięzców 22 października zgodnie z tradycją do następujących miast: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin. Szczęśliwcy zostaną o tym powiadomieni w połowie października.

Bromberg Kaffee i #OdUchaDoUcha zapraszają na pyszną kawę!!!

Bromberg Kaffee.
Bromberg Kaffee.
W tym tygodniu mamy dla Was piękne zestawy od firmy BROMBERG KAFFEE, a w nich pyszna kawa ziarnista i herbata liściasta. Będą też zaproszenia o wartości 50-ciu złotych do tej kawiarni.
Wszystko z okazji Międzynarodowego Dnia Kawy, który przypada 29. września (czwartek).

Zapraszamy do udziału w konkursach od poniedziałku do piątku - obiecujemy dobrą zabawę i zakręcone zadania! Czekamy na Was od 13.00 do 15.00.

Zaproszenia do ENERGYLANDII w naszych uśmiechniętych audycjach!!!

ENERGYLANDIA.
ENERGYLANDIA.
Przez dwa tygodnie (3-14.10.) mamy dla Was podwójne wejściówki do ENERGYLANDII.

To największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 43 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Planetarium, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów.

W naszych konkursach możecie zdobyć zaproszenia i zaszaleć w Zatorze (czynne codziennie od 10.00 do 18.00).
Wejściówki są ważne do 30. października!