Uśmiechaj się z nami!


Kolorowy zawrót głowy w paśmie pełnym ciekawostek i newsów ze świata znanych i lubianych. Oprócz tego sportowe fakty i zapowiedzi. Zawsze blisko najważniejszych wydarzeń w regionie oraz informacji, które być może ubarwią Wasz dzień lub pomogą zaplanować resztę popołudnia i wieczór.

Codziennie też emocje w konkursach z nagrodami, a także spora dawka muzyki! Przede wszystkim jednak UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Upiecz babę z #OdUchaDoUcha!!!

Forma do pieczenia. Forma do pieczenia.

Wielkanocne święta to czas tradycyjnych dań i pysznych wypieków.
W tym tygodniu praktyczny prezent na Wielkanoc - FORMA DO BABKI GOTOWANEJ.
Forma ta, wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest przeznaczona do gotowania w kąpieli wodnej, co zapewnia równomierne i delikatne gotowanie. Forma posiada również komin, który umożliwia łatwe wyjmowanie babki z wody.
Materiał użyty do produkcji formy nie wpływa na smak, zapach ani kolor babki, co jest niezwykle ważne podczas przygotowywania tradycyjnych, rodzinnych wypieków. Ponadto jest odporna na wysokie temperatury. Posiada również pokrywę z dwoma klipsami, co gwarantuje szczelne zamknięcie i równomierne rozprowadzenie pary wodnej. Dno formy jest wyprofilowane, dzięki czemu babka nabiera tradycyjnych kształtów, które kojarzą się ze świętami Wielkanocnymi.
Warto również podkreślić, że forma jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, co jest bardzo ważne podczas intensywnych przygotowań do świąt. Produkt jest wyprodukowany w Polsce, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania.
Podsumowując, FORMA DO BABKI GOTOWANEJ MAŁA 1,5L to niezastąpiony produkt podczas świątecznych przygotowań. Dzięki niej, Państwa babka będzie idealnie przygotowana i zachwyci całą rodzinę swoim tradycyjnym smakiem i kształtem.

Foremki do zdobycia w naszych programach od poniedziałku do piątku od 13.00 do 15.00.


Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku o stałej porze. Tylko od Ciebie zależy czy poświęcisz nam czas i poprawisz sobie dzień. W naszym paśmie zawsze panuje dobra pogoda i dobry humor!


Dobry nastrój i energię w magazynie "Od ucha do ucha"
zapewniają uśmiechający się do Was -
Bogumiła Wresiło i Eryk Hełminiak.
Zapraszamy !

Pozostańmy w kontakcie!

"Od ucha do ucha"
Polskie Radio PiK
ul. Gdańska 48
85-006 Bydgoszcz