Piątek, 18 czerwca 2021 r.   Imieniny: Marka, Elżbiety
Polskie Radio PiK » Od ucha do ucha
Eurostandard

Uśmiechaj się z nami!

Kolorowy zawrót głowy w paśmie pełnym ciekawostek i newsów ze świata znanych i lubianych. Oprócz tego sportowe fakty i zapowiedzi. Zawsze blisko najważniejszych wydarzeń w regionie oraz informacji, które być może ubarwią Wasz dzień lub pomogą zaplanować resztę popołudnia i wieczór.

Codziennie też emocje w konkursach z nagrodami, a także spora dawka muzyki! Przede wszystkim jednak UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

TABLETY I SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE specjalnie dla słuchaczy "Od ucha do ucha".

Tablety i słuchawki.
Tablety i słuchawki.


W tym tygodniu nagrody mają dla Was Kujawsko - Pomorskie Inwestycje Medyczne, które prowadzą rozbudowę Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Po jej zakończeniu będzie jednym z najnowocześniejszych w regionie.
Postaramy się w związku z tym bliżej poznać tę placówkę. Szpital chciałby, aby nasi słuchacze dowiedzieli się o nim jak najwięcej i ma dla słuchaczy "Od ucha do ucha" prezenty.
Są to tablety Lenovo i słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem.

W zgłoszeniu konkursowym proszę koniecznie o podanie swoich danych i numeru telefonu.

Zdrowe i pyszne ORYGINALNE SOKI - tylko w naszym programie od 13.00 do 15.00.

Oryginalny sok.
Oryginalny sok.
Specjalnie dla naszych słuchaczy mamy bony (50 złotych) na zakupy w internetowym sklepie. Oryginalny Sok charakteryzuje się najwyższą jakością, wyjątkowym smakiem oraz oryginalnością asortymentu. Naturalny sok jest pozyskiwany wyłącznie z owoców i warzyw, dzięki czemu uzyskuje się to co najlepsze z natury. Oryginalny Sok to ponad 25 różnych smaków soków, zaczynając od tych najpopularniejszych jak sok pasteryzowany z jabłka lub sok z pomarańczy poprzez smaki egzotyczne: sok jabłko–mango lub jabłko-liczi-pitahaja, a kończąc na zaskakujących smakach takich jak sok z cytryny lub limonki.

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi imienia Zenona Plecha.

Zaproszenia na żużel.
Zaproszenia na żużel.

Tylko nasi słuchacze mogą zdobyć podwójne zaproszenia na żużlową imprezę
"PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi imienia Zenona Plecha".
Turniej z udziałem najlepszych zawodników startujących w PGE Ekstralidze odbędzie się na Motoarenie w Toruniu w piątek 18. czerwca o 19.30.

Zaproszenia do zdobycia w naszych programach od 13.00 do 15.00.

Transmisja z zawodów w naszym piątkowym programie "Muzyka i sport".