Od ucha do ucha 13:05 - 15:00

Ciekawostki, newsy ze świata znanych i lubianych, sportowe fakty, najważniejsze wydarzenia w regionie, informacje, konkursy z nagrodami, dużo dobrej muzyki, ale przede wszystkim UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Popołudnie z nami 15:05 - 17:00

Reporterskie podsumowanie dnia oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów.

Magazyn Informacyjny 17:00 - 17:07

Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.

W dobrym tonie 17:07 - 18:00

Ambitna i oryginalna muzyka niemieszcząca się w modnych trendach, która wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.

Regionalny Punkt Widzenia 18:05 - 19:00

Magazyn o gospodarce, regionalnych inicjatywach pozarządowych, kulturze, nowych trendach i zjawiskach oraz rozmowy z ekspertami.

Grosz do grosza 19:05 - 20:00

Magazyn ekonomiczny popularyzujący ekonomię i rolę gospodarki w naszym codziennym życiu.

PiK-owa kawiarenka 20:05 - 22:00

W "Pikowej Kawiarence " m.in. spotkanie z Tomaszem Szerszeniem, antropologiem kultury, eseistą i fotografikiem. Rozmawiać będziemy o najnowszej książce Tomasza Szerszenia pt. "Bądź gościem w katastrofie". To antropologiczny esej o patrzeniu na obrazy wojny w Ukrainie. To próba opowiedzenia o tej wojnie poprzez jej wizualność, poprzez sztukę.

Rock Around 22:04 - 23:00

Kwiecień skutecznie nas chłodzi, jednak we wtorkowe wieczory nie dajemy za wygraną, wykorzystując wysokooktanowe dźwięki z oferty wydawnictw rockowych. Tym razem nie zawahamy się użyć nowej oferty formacji KICKIN' VALENTINA - rockersi z Atlanty wiedzą jak krzesać rockowe iskry :) Po raz ostatni sięgniemy do albumu-hołdu, którym ZAKK WYLDE pokłonił się legendarnemy BLACK SABBATH. Po raz ostatni też zaprosimy na bydgoskie spotkanie z grupą ORGASMATRON, a zatem i twórczością legendarnego MOTÖRHEAD. Gościem audycji będzie „nasz człowiek w Londynie” czyli bydgoszczanin ANDRZEJ CZAPLEWSKI z zespołu ATAN, który odwiedził naszą rozgłośnię na początku kwietnia. Czy znajdziemy czas, by sięgniemy po cokolwiek jeszcze? Okaże się we wtorkowy wieczór między 22:00 a 23:00 w magazynie ROCK AROUND. Zanim zaśniemy, pohałasujemy. Zaprasza Adam Droździk :)

Poeci rocka 23:00 - 23:59

Z ostatnią sekundą wtorkowych hałasów, przejdziemy na drugą stronę rockowego lustra. Choć późny wieczór kwietniowy podszyty będzie chłodem, skorzystamy z ciepła świeżości premier zapewniających nam czar rockowej poezji. Wśród jej reprezentantów znajdzie się debiutujący w tym nurcie szwedzki zespół QUANTUM. Z przedpremierową ofertą z drugiej strony Bałtyku zajrzy do nas również formacja PREHISTORIC ANIMALS, która wystąpiła w Bydgoszczy na początku grudnia ubiegłego roku. Jeśli mowa o prapremierach, to zajrzymy ponownie do majowej oferty zespołu LAUGHING STOCK. W ciemności odnajdziemy również strefę karmazynową dzięki artystom, którzy spróbowali udźwignąć ciężar legendy pierwszego albumu grupy KING CRIMSON... Co jeszcze? Okaże się w ostatniej godzinie czwartego wtorku kwietnia. „Poeci Rocka” w Polskim Radiu PiK. Zaprasza Adam Droździk.

Strefa Dobrego Nastroju Nocą 0:00 - 2:00

Towarzyszymy tym, którzy nie chcą bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym, jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

Nuty i minuty 2:00 - 6:00

Od wtorku do soboty; o 5:40 kolejny odcinek powieści.

Zawsze Dzień Dobry 6:05 - 8:30

W programie: najświeższe informacje z Pomorza i Kujaw, co pół godziny najważniejsze doniesienia z regionu, kraju i świata; serwisy sportowe (7:05, 8:05), serwisy drogowe (6:45, 7:15, 7:45), tematy, które warto wyjaśnić, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, nagrody w konkursach i dużo muzyki na dobry początek dnia.

Rozmowa dnia 8:30 - 8:40

„Rozmowa dnia” – od poniedziałku do piątku po wiadomościach o godz. 8:30. Prowadzą: Agnieszka Marszał i Maciej Wilkowski.