Produkowali pod Bydgoszczą narkotyki na dużą skalę. Zapadł wyrok w ich sprawie
Trzej mężczyźni, którzy wytwarzali metamfetaminę w Maksymilianowie, zostali uznani za winnych i skazani na karę bezwzględnego więzienia.
Marcin P. usłyszał wyrok 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności, a dwaj bracia, obywatele Meksyku, zostali skazani na 4 lata i 7 miesięcy.
Do tego wszyscy muszą zapłacić grzywnę oraz określone kwoty na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - dowiedziała się podczas rozprawy kończącej sprawę reporterka Polskiego Radia PiK.
Oskarżonych nie było na odczytaniu wyroku. Jest nieprawomocny.
Więcej w relacji Tatiany Adonis - poniżej.