Kwalifikacje olimpijskie i sukcesy młodzieży – Zawisza Bydgoszcz podsumował kajakarski sezon

2023-10-28, 11:24  Redakcja
Na zakończeniu pojawiło się wielu młodych kajakarzy/fot.: Patryk Głowacki

Na zakończeniu pojawiło się wielu młodych kajakarzy/fot.: Patryk Głowacki

Najlepsi otrzymali drobne nagrody/fot.: Patryk Głowacki

Najlepsi otrzymali drobne nagrody/fot.: Patryk Głowacki

Upominki otrzymali też przyjaciele kajakowej sekcji/fot.: Patryk Głowacki

Upominki otrzymali też przyjaciele kajakowej sekcji/fot.: Patryk Głowacki

Prezes CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Kajakowe, Waldemar Keister/fot.: Patryk Głowacki

Prezes CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Kajakowe, Waldemar Keister/fot.: Patryk Głowacki

Za kajakarską sekcją Zawiszy Bydgoszcz świetny rok. Przede wszystkim trzech zawodników wywalczyło dla Polski kwalifikacje olimpijskie i najpewniej mogą oni szykować się do startu na igrzyskach w Paryżu. Ponadto sukcesy na różnych arenach zdobyli także młodsi zawodnicy.

Zawisza zorganizował zakończenie sezonu w sali konferencyjnej budynku klubowego. Podczas uroczystości upominki otrzymali zawodnicy, a także m.in. przyjaciele sekcji. Zadowolony z minionych już zmagań jest prezes CWZS Zawisza – Stowarzyszenie Kajakowe, Waldemar Keister. – Cieszymy się z wyników. Na wszystkich imprezach byliśmy, istnieliśmy i zdobywaliśmy medale – powiedział prezes.

Ten rok był przede wszystkim walką o kwalifikacje olimpijskie. Przepustki dla kraju wywalczyły Helena Wiśniewska i Dominika Putto, a także Mateusz Polaczyk w kajakarstwie górskim. Cała trójka może w zasadzie szykować się do startu w Paryżu. – Oczywiście, że myśli się o tej imprezie. Mam swoje cele, ale nie chcę o nich mówić na głos. Mierzę wysoko, bo chcę spełniać marzenia – powiedziała Wiśniewska, czyli złota i srebrna medalistka tegorocznych mistrzostw Świata. Putto z kolei przywiozła z imprezy w Duisburgu srebro i brąz.

Relacja z zakończenia sezonu kajakarskiej Zawiszy Bydgoszcz:

Materiał przygotował Patryk Głowacki

Sport

Wielkie emocje na torze żużlowym w Bydgoszczy podczas IME

Wielkie emocje na torze żużlowym w Bydgoszczy podczas IME

2020-07-08, 22:17
W najbliższy weekend wystartuje żużlowa 1. liga: Apator podejmie Start Gniezno, a Polonia pojedzie do Ostrowa

W najbliższy weekend wystartuje żużlowa 1. liga: Apator podejmie Start Gniezno, a Polonia pojedzie do Ostrowa

2020-07-08, 14:24
Rosyjski koszykarz wraca do Anwilu

Rosyjski koszykarz wraca do Anwilu

2020-07-06, 20:53
19. sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się drugi Memoriał Ireny Szewińskiej

19. sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się drugi Memoriał Ireny Szewińskiej

2020-07-06, 13:35
Mistrzowie Polski zbyt mocni na grudziądzkich żużlowców

Mistrzowie Polski zbyt mocni na grudziądzkich żużlowców

2020-07-05, 21:51
Kolejna przegrana na swoim boisku grudziądzkich piłkarzy

Kolejna przegrana na swoim boisku grudziądzkich piłkarzy

2020-07-05, 20:14
Hokeiści na trawie LKS-u Gąsawa przegrali w finale Pucharu Polski

Hokeiści na trawie LKS-u Gąsawa przegrali w finale Pucharu Polski

2020-07-05, 18:41
Amerykański koszykarz w Anwilu

Amerykański koszykarz w Anwilu

2020-07-04, 21:17
W Toruniu rozpoczęto walkę o Indywidualne Mistrzostwo Europy na żużlu

W Toruniu rozpoczęto walkę o Indywidualne Mistrzostwo Europy na żużlu

2020-07-04, 21:06
Sukcesy hokeistów na trawie z regionu na mistrzostwach Polski

Sukcesy hokeistów na trawie z regionu na mistrzostwach Polski

2020-07-04, 20:59
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę