4 osoby zginęły w wypadku na trasie Szubin - Kcynia

2018-04-29, 16:51  Andrzej Krystek
Okoliczności tragedii na drodze wojewodzkiej 247 bada policja.

Okoliczności tragedii na drodze wojewodzkiej 247 bada policja.

4 osoby zginęły w wypadku samochodowym na drodze wojewódzkiej nr 247 między Kcynią i Szubinem. W miejscowości Ameryczka czołowo zderzyły się 2 samochody osobowe: seat i BMW.

Seatem podróżowało małżeństwo w wieku 57 i 65 lat - mieszkańcy gminy Szubin, bmw - mężczyźni w wieku 44 i 23 lat. Wszyscy zginęli. Na miejsce przybyło około 20 strażaków i śmigłowiec ratowniczy. Okoliczności tragedii bada policja. Droga w tym miejscu nadal jest zablokowana. Na miejscu policjanci kierują ruchem i wskazują objazdy.

Mówi młodszy aspirant Justyna Andrzejewska z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Region

Refundacja leków na mukowiscydozę - sztafeta biegła w tej sprawie do Warszawy

Refundacja leków na mukowiscydozę - sztafeta biegła w tej sprawie do Warszawy

2021-12-20, 17:19
Działacze Konfederacji pytają: - Za co prezydent Bydgoszczy dostał podwyżkę

Działacze Konfederacji pytają: - Za co prezydent Bydgoszczy dostał podwyżkę?

2021-12-20, 16:24
Dostali ciepłe kurtki od policjantów. Widzisz, że ktoś potrzebuje pomocy Zadzwoń

Dostali ciepłe kurtki od policjantów. Widzisz, że ktoś potrzebuje pomocy? Zadzwoń

2021-12-20, 15:39
Budżet województwa na 2022 rok: realny czy nie Przegłosowany przy sprzeciwie PiS

Budżet województwa na 2022 rok: realny czy nie? Przegłosowany przy sprzeciwie PiS

2021-12-20, 14:45
Na co wystarczy pieniędzy w Inowrocławiu Budżet przyjęty, będzie drożej

Na co wystarczy pieniędzy w Inowrocławiu? Budżet przyjęty, będzie drożej

2021-12-20, 13:58
Z ciężarówki spadły kłody drewna. Droga krajowa nr 15 już przejezdna

Z ciężarówki spadły kłody drewna. Droga krajowa nr 15 już przejezdna

2021-12-20, 13:01
Deszcz i mokry śnieg będzie zamarzać. Lodowisko na drogach w regionie

Deszcz i mokry śnieg będzie zamarzać. Lodowisko na drogach w regionie

2021-12-20, 11:25
Nie miał maseczki i tak wpadł. Prosto ze stacji paliw trafił do więzienia

Nie miał maseczki i tak wpadł. Prosto ze stacji paliw trafił do więzienia

2021-12-20, 10:04
Harcerze zaprosili kombatantów na wigilię. Wielka radość, zawsze jestem sama

Harcerze zaprosili kombatantów na wigilię. „Wielka radość, zawsze jestem sama”

2021-12-20, 09:10
Mobilne płatności spodobały się pasażerom w Bydgoszczy. To jest wygodne

Mobilne płatności spodobały się pasażerom w Bydgoszczy. To jest wygodne

2021-12-20, 08:13
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę