Poniedziałek, 15 lipca 2019 r.   Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Dawida
Polskie Radio PiK » Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty

Na koncert do Doliny Charlotty!Festiwal Legend Rocka odbywa się cyklicznie od 2007 roku w amfiteatrze położonym w Dolinie Charlotty. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce.

Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób. Ze względu na przepiękne usytuowanie amfiteatru i jego kameralność, kontakt z muzykami nie jest utrudniany przez tłumy ochroniarzy i metalowe zapory barierek, co daje poczucie niesamowitej bliskości z artystami.

W 2019 roku odbędzie się już 13. edycja Festiwalu Legend Rocka. Na scenie amfiteatru w Strzelinku niedaleko Słupska już 8. czerwca w ramach Koncertu Jubileuszowego Doliny Charlotty zaprezentują się: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Kasia Nosowska i Organek.

W "legendarnej" części tegorocznej edycji festiwalu wystąpią kolejno:
Do listy gwiazd 13. edycji Festiwalu Legend Rocka dopisała się ostatnio również grupa LOS LOBOS, która wystąpi w Dolinie Charlotty 1 sierpnia.

Słuchaczy zainteresowanych zdobyciem biletu na powyższe koncerty zapraszamy do słuchania Polskiego Radia PiK i udziału w konkursach organizowanych w audycjach:

Słuchaj, wygrywaj, przeżywaj z nami :)