Na Dzień Matki zadbają o zdrowie pań. Bezpłatne badania profilaktyczne w Bydgoszczy [zdjęcia]
„Dbaj o siebie – zbadaj się w Zielonych Arkadach” – zachęcają organizatorzy akcji profilaktycznej w bydgoskiej galerii, zorganizowanej z okazji przypadającego w poniedziałek Dnia Matki. Jest tam także Polskie Radio PiK.
Panie mogą skorzystać m.in. z bezpłatnych badań mammograficznych (dla kobiet w wieku 45-74 lata w mammobusie przed wejściem przy ul. Kujawskiej), a także badań wzroku, poziomu cukru, czy ciśnienia krwi.
Na miejscu można też skorzystać m.in. z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, trychologicznych, czy fizjoterapeutycznych. Na panie czeka też dietetyk, który dokona analizy składu ciała, czy pomiaru BMI.
Wydarzenie pn. „Zdrowie na Dzień Matki" trwa w piątek i sobotę (22-23 maja) w godz. 11.00-19.00 w galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy. Na miejscu jest także Polskie Radio PiK - relacje Tomasza Kaźmierskiego na naszej antenie - przez cały piątek (22 maja).
Podczas wydarzenia konsultacji udzielają:
Masaże twarzy – Kinga Lewandowska,
Trycholog – Angelina Krajewska,
Fizjoterapeuta z ukierunkowaniem uroginekologicznym – Magdalena Błysz,
Dietetyk – Joanna Krzemień-Wiejak,
Refleksolog – Hanna Drzewiecka
Badania poziomu cukru, ciśnienia, saturacji – we współpracy z Diagnostyka.pl,
Badania optometrystyczne – Filemann,
Konsultacje kosmetologiczne – Superpharm,
Konsultacje z trenerem personalnym – Well Fitness,
Porady w zakresie chorób cywilizacyjnych - Studenci IFMS.