Wakacyjne konkursy Polskiego Radia PiK [zakończone]


Zapraszamy do udziału w konkursach przygotowanych przez redakcję audycji „PiKtogramy na wakacjach”. Piątkowy cykl VADEMECUM ROWERZYSTY Tomasza Kaźmierskiego okraszony jest aż dwoma konkursami! Na słuchaczy czekają atrakcyjne nagrody.

Pierwsza zabawa nosi nazwę: FOTKA Z ROWEREM. Zadaniem słuchaczy jest przesłanie pod adres lato@radiopik.pl własnoręcznie wykonanego zdjęcia, ukazującego wakacyjny wypoczynek na dwóch kółkach. Najciekawsze fotografie zamieszczamy na stronie PiKtogramów w portalu radiopik.pl oraz na profilu facebookowym rozgłośni. Z zebranych zdjęć w każdy wakacyjny piątek (począwszy od 9 lipca) wyłaniamy – zdaniem autorów programu „PiKtogramy na wakacjach” – najciekawsze. Nagrodą jest zestaw: koszulka plus czapeczka Polskiego Radia PiK oraz (jako bonus) książka Łukasza Panfila „Przeszkodowiec” poświęcona Bronisławowi Malinowskiemu (od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawko-Pomorskiego). Przypomnijmy, że 2021 jest w regionie Pomorza i Kujaw oficjalnie rokiem naszego mistrza olimpijskiego z Moskwy.

Drugi konkurs nazywa się: WYPRAWA PO ROWER. I rzeczywiście można wygrać rower. Zadaniem słuchaczy jest stworzenie albumu dokumentującego rowerową wyprawę kujawsko-pomorskimi ścieżkami. Album powinien zawierać opis trasy (najlepiej z mapą – może być wyrysowana własnoręcznie), zdjęcia, relację z wycieczki z opisem ciekawych miejsc, wspomnienia, wrażenia, przygody na trasie, itp. Taką pracę należy nadesłać lub dostarczyć osobiście na adres rozgłośni: ul. Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz w dwóch nieprzekraczalnych terminach (do wyboru): 31 lipca lub 31 sierpnia. Rozstrzygnięcia dokonają autorzy programu „PiKtogramy na wakacjach” w dwóch etapach: 6 sierpnia oraz 3 września w czasie audycji. Oznacza to, że za lipiec przyznamy pierwszy rower, a za sierpień – drugi.

Zgłoszenie do udziału w konkursach automatycznie oznacza zgodę autorów na publikację nadesłanych prac i zdjęć oraz akceptację regulaminu zabawy.