Kolejna tragedia nad wodą. W powiecie aleksandrowskim utonął 54-letni mężczyzna
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Jak informują włocławscy WOPR-ocy, mężczyzna wszedł do przydomowego stawu, chcąc ochłodzić się podczas upału. Po chwili zniknął pod taflą.
Zanim na miejsce dotarli ratownicy, poszkodowanego z wody wyciągnął sąsiad, który rozpoczął resuscytację. Następnie akcję przejął zespół ratownictwa medycznego, jednak życia 54-latka nie udało się uratować.
To kolejna śmiertelna ofiara utonięcia w regionie w ostatnich dniach. W sobotę na jeziorze Zacisze pod Toruniem mężczyzna spadł z deski SUP i utonął.