Dlaczego unikamy badań profilaktycznych? Które są najważniejsze? O tym w „Rozmowie Dnia"
Tematem tego tygodnia w Polskim Radiu PiK jest profilaktyka zdrowotna. Poświęcona jej była „Rozmowa Dnia". Z dr. n. med. Waldemarem Gadzińskim, konsultantem wojewódzkim w dziedzinie medycyny rodzinnej rozmawiał Maciej Wilkowski
- Padło też pytanie, dlaczego profilaktyka nie jest bardzo popularna, czego się boimy i dlaczego nie chcemy korzystać z badań.
- Aby skorzystać z bezpłatnych badań i bilansu zdrowia w programie „Moje Zdrowie”, trzeba wypełnić ankietę online lub w przychodni. Program ten jest przeznaczony dla osób od 20 roku życia.
Cala rozmowa niżej, wcześniejsze publikujemy: TUTAJ