Piątek, 18 czerwca 2021 r.   Imieniny: Marka, Elżbiety
Polskie Radio PiK
Zakątek
Posłuchaj-Wybierz-Uzasadnij-WYGRAJ!
Czytamy dla Ciebie...
Ogłoszenie własne nadawcy

Polecamy w Polskim Radiu PiK

Ireneusz Sanger
Puls regionu w reporterskich relacjach oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów

Nasz mały świat

dzisiaj po godz. 16:30

Michał Słobodzian
Czy odstrzał to jedyny sposób by poradzić sobie z problemem pojawia się dzików na toruńskim Rubinkowie? Nie milkną komentarze po decyzji o odstrzale kilkudziesięciu zwierząt ze stada pojawiającego się w jednej z największych dzielnic Torunia. Obrońcy zwierząt pytają dlaczego dziki nie są odławiane. Więcej na ten temat w piątkowej audycji.

W dobrym tonie

dzisiaj po godz. 17:00

Ewa Dąbrowska
Ambitna i oryginalna muzyka , która nie mieszcząc się w modnych trendach , wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.

Regionalny Punkt Widzenia

dzisiaj po godz. 18:00

Michał Słobodzian
W najbliższych tygodniach będziemy przedmiotem ataku dezinformacyjnego - ostrzega rzecznik rządu Piotr Miller. Od kilku dni na kontach w rosyjskim serwisie Telegram publikowana jest rzekoma korespondencja przedstawicieli rządu. Kto może stać za tym atakiem? Czy potrzebne są zmiany w prawie utrudniające takie ataki w przyszłości? Wrócimy także do wyborów prezydenta Rzeszowa, sojuszu Prawa i Sprawiedliwości z Pawłem Kukizem oraz wyboru Rzecznika Praw Obywatelskich.

Muzyka i sport

dzisiaj po godz. 19:00

Małgorzata Burchardt
W piątkowy wieczór zapraszamy na Motoarenę. Odbędą się tam PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi imienia Zenona Plecha. Na starcie w Toruniu zobaczymy najlepszych żużlowców występujących w krajowej elicie, a wśród nich trzech z klubów z naszego regionu: Jacka Holdera i Pawła Przedpełskiego z eWinner Apatora Toruń oraz Nickiego Pedersena z Zooleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz. Turniej odbędzie się w piątek o 19.30, a nasza audycja "Muzyka i sport" rozpocznie się pół godziny wcześniej.

MSU - Muzyka Spoza Układu

dzisiaj po godz. 22:00

Tomasz Kaźmierski
W upalny wieczór nieco zwolnimy i posłuchamy elektronicznego chill outu: zabrzmi Planet Battagon oraz Four Tet. Nie zabraknie kolejnych utworów z nowej płyty zespołu Flunk z Norwegii.

Koncertowe Radio PiK

dzisiaj po godz. 23:00

Dariusz Gross
Co tydzień radiowe koncerty , muzyka z płyt live oraz koncerty z naszego studia.

Strefa Dobrego Nastroju Nocą

jutro po godz. 00:00

Krzysztof Wilczyński
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

Raz na ludowo

jutro po godz. 06:00

Andrzej Krystek
Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

Sztuka życia

jutro po godz. 07:00

autodoc.pl
Ogłoszenie własne nadawcy
www.CZESCIauto24.pl

Reportaże

Żaneta Walentyn

„Ginąc w ciszy” emisja: 14.06.2021 reportaż Żanety Walentyn z Polskiego Radia PiK.

Muzyka

Muzyczne nowości tygodnia 14-20.06.2021

Dua Lipa - 'Love Again' Paweł Domagała - 'Łe łe' Kamil Hussein - 'Letni słodki deszcz' KasjaN - 'Droga jak sen' Jessie J - 'I Want Love' Roksana Węgiel - 'Korona' Dua Lipa - Love Again Paweł Domagała - Łe łe Kamil Hussein - Letni słodki deszcz KasjaN - Droga jak sen Jessie J - I Want Love Roksana Węgiel - Korona

Wideo

Fotogalerie

Audytorium17
Enteo.pl
Związek Pracodawców Mediów Publicznych
Cyfryzacja radia