Sobota, 28 maja 2022 r.   Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Polskie Radio PiK
Leszczyńskiego
Region pełen tradycji w smakach
Forum Rolnika 2022

Polecamy w Polskim Radiu PiK

Raz na ludowo

dzisiaj po godz. 06:00

Andrzej Krystek
Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

Bywaj zdrów!

dzisiaj po godz. 07:00

Jolanta Fischer
Powiemy o nowotworze trzonu macicy i możliwościach jego leczenia. Wybierzemy się także do kosmetologa po porady, dotyczące pielęgnacji skóry.

Piosenki na życzenie

dzisiaj po godz. 08:06

Krzysztof Wilczyński
Dzwonisz, wysyłasz kartkę pocztową bądź e-mail a my spełniamy Twoje muzyczne życzenia.

Raz na zielono

dzisiaj po godz. 12:00

Andrzej Krystek
Poradnik dla działkowców. Audycja z transmisją wideo.

Radio dzieciom

dzisiaj po godz. 13:00

Magda Jasińska
Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

Rodzinny PiKnik

dzisiaj po godz. 14:00

Iwona Muszytowska-Rzeszotek
Zabawa i rekreacja, nasze pasje i podróże, odkrywanie tajemnic i lokalnych historii, wspólne zdrowe gotowanie – to wszystko w rodzinnym gronie! Wspólnie odkrywamy, wspólnie poznajemy, wspólnie wspominamy…

Muzyka i sport

dzisiaj po godz. 17:00

Małgorzata Burchardt
Relacje z imprez o charakterze krajowym oraz międzynarodowym z udziałem sportowców i drużyn z regionu.

Lista Przebojów

dzisiaj po godz. 20:00

Tomasz Kaźmierski
Zagłosuj! Twój głos może być decydujący.

Radio Beat

dzisiaj po godz. 22:00

Tomasz Kaźmierski
W audycji premiera - nowy album Jimiego Tenora, Fina, który osiadł w Berlinie. Jego muzyka to połączenie elektroniki, funku, jazzu i afrykańskich rytmów. Przypomnimy też o artystach, którzy zagrają na festiwalu Opener w Gdyni.

Agroporanek

jutro po godz. 06:00

Andrzej Krystek
Co słychać na wsi i w rolnictwie, także przemyśle spożywczym, w kuchni tradycyjnej i nowoczesnej? O tych i innych sprawach, sukcesach ale i niepowodzeniach, problemach rolników i mieszkańców kujawsko-pomorskiej wsi, tendencjach społecznych i produkcyjnych można posłuchać w każdy niedzielny poranek w audycji.

Reportaże

29 maja 2022

„ Mamy prawo wołać chociażby częściowo o naprawienie krzywd, bo nie ma siły, która naprawiłaby je całkowicie ” - mówił do oponentów w latach 50. ubiegłego wieku Antoni Iglewski, były legionista i żołnierz Armii Krajowej. Aż trudno uwierzyć, że po tym czego dokonał on sam, ale także jego oddziały, musiał bronić się przed zarzutami zdrady. W niedzielnej audycji „Ziarna losu” Michał Słobodzian przypomina swój reportaż pt. „Nam legendy nie są potrzebne”.

Muzyka

Muzyczne nowości tygodnia 23-29.05.2022

Emma Muscat - 'I Am What I Am' Mark Ronson feat. Lucky Daye - 'Too Much' Ray Dalton - 'The Best Is Yet To Come' Cornelia Jakobs - 'Hold Me Closer' Wolska & Piotrek Lewandowski - 'Dziewczyna z sąsiedztwa' Sam Ryder - 'Space Man' Emma Muscat - I Am What I Am Mark Ronson feat. Lucky Daye - Too Much Ray Dalton - The Best Is Yet To Come Cornelia Jakobs - Hold Me Closer Wolska & Piotrek Lewandowski - Dziewczyna z sąsiedztwa …

Wideo

Fotogalerie

Cyfryzacja radia
Związek Pracodawców Mediów Publicznych
Audytorium17
Enteo.pl