Czwartek, 23 września 2021 r.   Imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa
ogłoszenie własne nadawcy
...spacerujemy po kujawsko-pomorskich lasach - zobacz, posłuchaj
Forum Rolnika 2021

Polecamy w Polskim Radiu PiK

Magda Jasińska
Jazzowa lista przebojów.

Strefa Dobrego Nastroju Nocą

jutro po godz. 00:00

Krzysztof Wilczyński
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

Zawsze Dzień Dobry

jutro po godz. 06:00

Daria Kosmala
W programie: najświeższe informacje z Kujaw i Pomorza, co pół godziny najważniejsze doniesienia z regionu, kraju i świata; o 7:40 "Ekspresem przez historię", serwisy sportowe (7:05, 8:05), przegląd prasy, serwisy drogowe (6:45, 7:15, 7:45), tematy, które warto wyjaśnić, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, bilety na filmy, koncerty czy spektakle teatralne i dużo muzyki na dobry początek dnia.

PiKtogramy

jutro po godz. 09:00

Piotr Majewski
Magazyn PiKtogramy - codzienny poradnik językowy,kalendarium, historia, ludzie, zabytki i kuchnia regionu, zjawiska społeczne w codziennych komentarzach socjologa, filozofa, etyka, psychologa, coach'a, o 11:40 kolejny odcinek powieści.

Dyżur eksperta

jutro po godz. 12:10

Ewa Kurzawa
W programie przedstawiciele ZUS odpowiadać będą na telefoniczne pytania słuchaczy dotyczące następujących tematów: - czerwcowe emerytury - jakie świadczenia ZUS przeliczy z urzędu? Kto i kiedy dostanie wyrównanie? - 14 emerytura - kiedy i komu ZUS ją wypłaci ? Czy trzeba składać wniosek? - od pewnego czasu emeryci mogą składać do ZUS wnioski o przeliczenie swoich świadczeń w związku z nowymi tablicami średniego trwania życia. Kto może skorzystać z nowych tablic GUS? - o czym uczeń, student musi pamiętać by nie stracić renty rodzinnej? tel. 52 345 50 90

Od ucha do ucha

jutro po godz. 13:00

Bogumiła Wresiło, Eryk Hełminiak
Ciekawostki, newsy ze świata znanych i lubianych, sportowe fakty, najważniejsze wydarzenia w regionie, informacje, konkursy z nagrodami, dużo dobrej muzyki, ale przede wszystkim UŚMIECH ! I to od ucha do ucha!

Popołudnie z nami

jutro po godz. 15:07

Ireneusz Sanger
Puls regionu w reporterskich relacjach oraz dyskusja z udziałem Słuchaczy i Internautów

Nasz mały świat

jutro po godz. 16:30

Żaneta Walentyn
„Nasz mały świat” – to audycja o nas. Nieważne czy mieszkamy w Gąsawie, Toruniu czy Bydgoszczy. Ważne, że żyjemy tu i teraz. Ważne, że mamy wspólne problemy i radości, bo to jest właśnie „Nasz mały świat”, o którym będziemy opowiadać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30.

Muzyka i sport

jutro po godz. 17:00

Małgorzata Burchardt
Toruńscy koszykarze będą mieli szansę na trzecie zwycięstwo w nowym sezonie. Twarde Pierniki powalczą o ligowe punkty z drużyną GTK Gliwice. Przeciwnik do tej pory nie ma na koncie wyjazdowego triumfu i liczymy, że gospodarze na to nie pozwolą. Torunianie powinni we własnej hali z takimi zespołami wygrywać i zbierać cenne punkty. Drużyna ze Śląska nie ma w swoim składzie wielkich gwiazd, ale wydaje się być zgraną ekipą. Będzie to pierwszy mecz torunian we własnej hali i kibice z pewnością czekają na emocjonujące widowisko, po którym ich ulubieńcy zapiszą na swoim koncie komplet punktów. Początek meczu o 17.30, a nasza audycja "Muzyka i sport" rozpocznie się pół godziny wcześniej.

Zwierzenia przy muzyce

jutro po godz. 20:00

Magda Jasińska
Tym razem zwierzać się będzie znany gitarzysta, debiutujący w roli wokalisty - Dariusz Kozakiewicz. "To nie żart" tak zatytułowany jest singiel z jego najnowszej płyty.

autodoc.pl
www.CZESCIauto24.pl

Reportaże

Żaneta Walentyn

Przygotowała Żaneta Walentyn.

Muzyka

Muzyczne nowości tygodnia 20-26.09.2021

Rod Stewart - 'One More Time' Dominika Kwiatkowska - 'Potwór' Elise LeGrow - 'Feel Alright' Three Of Us - 'Razem' James Blunt - 'Love Under Pressure' Jonas Brothers - 'Who's In Your Head' Rod Stewart - One More Time Elise LeGrow - Feel Alright Three Of Us - Razem James Blunt - Love Under Pressure Jonas Brothers - Who's In Your Head

ogłoszenie własne nadawcy

Wideo

Fotogalerie

Cyfryzacja radia
Enteo.pl
Audytorium17
Związek Pracodawców Mediów Publicznych