Tenisiści stołowi z Bydgoszczy mają nowego sponsora!

2019-07-24, 19:36  Eryk Hełminiak
Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu. Fot. Eryk Hełminiak

Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu. Fot. Eryk Hełminiak

Bydgoscy tenisiści stołowi mają nowego sponsora. Firma Lotto zdecydowała się na finansowe wsparcie drużyny, która nazywa się teraz „Lotto - Zooleszcz - Gwiazda”.

Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu.

- Od lat jestem kibicem najstarszego klubu w mieście, to też warto pamiętać, i staram się choć trochę pomóc klubowi z Bydgoszczy. Pamiętam skąd jestem i dla mnie ta polityka klubu, to także buduje, a te sukcesy sportowe mogą także budować tożsamość, a jeżeli chodzi o tenis stołowy to kibice są tutaj fantastyczni i to też warto pamiętać. Jak ktoś nie wierzy niech przyjdzie na mecz i zobaczy jak wygląda takie rodzinne święto - powiedział Łukasz Schreiber.

Prezes klubu Zbigniew Leszczyński nie ukrywa, że pieniądze od nowego sponsora pozwoliły na zbudowanie silniejszego zespołu.

- Wiadomo, że jak się pojawia taka marka jak Lotto to oczekiwania kibiców są coraz większe. My też chcemy stanąć na wysokości zadania i próbować zagrać o kolejny medal dla Bydgoszczy - powiedział Zbigniew Leszczyński.

Zbigniew Leszczyński, który jest też prezesem Superligi poinformował, że 15 września wszystkie mecze drugiej kolejki odbędą się równocześnie na kilku stołach na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Materiał Eryka Hełminiaka

Bydgoszcz
tenis stołowy

Sport

Porażka toruńskich koszykarzy we własnej hali na pożegnanie z Ligą Mistrzów

Porażka toruńskich koszykarzy we własnej hali na pożegnanie z Ligą Mistrzów

2020-02-05, 21:51
Anwil przegrał w Atenach na zakończenie rywalizacji w Lidze Mistrzów

Anwil przegrał w Atenach na zakończenie rywalizacji w Lidze Mistrzów

2020-02-05, 20:21
W najbliższy weekend polecamy nasze transmisje sportowe z Sosnowca i Sopotu

W najbliższy weekend polecamy nasze transmisje sportowe z Sosnowca i Sopotu!

2020-02-05, 08:57
Bydgoscy lekkoatleci startowali w halowym mityngu w Dusseldorfie

Bydgoscy lekkoatleci startowali w halowym mityngu w Dusseldorfie

2020-02-05, 07:19
Koszykarz Anwilu najlepszym zawodnikiem stycznia w ekstraklasie

Koszykarz Anwilu najlepszym zawodnikiem stycznia w ekstraklasie

2020-02-04, 17:52
Kruszwica zorganizuje w przyszłym roku Młodzieżowe Mistrzostwa Europy we wioślarstwie

Kruszwica zorganizuje w przyszłym roku Młodzieżowe Mistrzostwa Europy we wioślarstwie

2020-02-04, 17:47
Polskie Radio PiK i GKM Grudziądz z umową na kolejny rok

Polskie Radio PiK i GKM Grudziądz z umową na kolejny rok!

2020-02-04, 13:33
Bydgoscy siatkarze lepsi od Asseco Resovii w tie-breaku

Bydgoscy siatkarze lepsi od Asseco Resovii w tie-breaku

2020-02-04, 02:10
Wygrane ligowe mecze tenisistów stołowych z Torunia i Grudziądza

Wygrane ligowe mecze tenisistów stołowych z Torunia i Grudziądza

2020-02-03, 20:30
Zmarł Ryszard Olszewski, sportowiec bardzo zaangażowany w sprawy Torunia

Zmarł Ryszard Olszewski, sportowiec bardzo zaangażowany w sprawy Torunia

2020-02-03, 17:30
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę