Kluby z naszego regionu znów w transferowej ofensywie. Sporo zmian w drużynach

2024-07-02, 07:30  Redakcja
Anwil Włocławek ma nowego zawodnika/fot. pixabay.com

Anwil Włocławek ma nowego zawodnika/fot. pixabay.com

W wielu rozgrywkach trwa przerwa, a co za tym idzie kluby wykorzystują okienko transferowe, by wzmocnić swoje kadry. W poniedziałek nie brakowało ogłoszeń opublikowanych przez sportowych reprezentantów naszego województwa.

Anwil Włocławek pozyskał Krzysztofa Sulimy. Środkowy reprezentował barwy włocławskiej drużyny w latach 2019-2021. Ostatni sezon spędził w Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski. W 29 meczach zdobył on średnio 4,6 punktu i 2,3 zbiórki. Umowa została podpisana na sezon.

Nowego zawodnika zakontraktowała Noteć Inowrocław. Do beniaminka 1. Ligi dołączył Jan Malesa. 24-latek przeniósł się z drugoligowych Żubrów Białystok.

Wzmocnienia dokonała też Energa Polski Cukier Toruń. Drużynę zasiliła Amerykanka Savannah Wheeler. 23-latka ma 168 centymetrów wzrostu i gra na pozycji rozgrywającej.

Nowym siatkarzem pochwalił się BKS Visła Proline Bydgoszcz. Do zespołu dołączył środkowy Łukasz Rymarski, który poprzedni sezon spędził w beniaminku PlusLigi Exact System Norwidzie Częstochowa, gdzie jednak grał niewiele.

Olimpia Grudziądz poinformowała, że przedłużyła umowę z Damianem Vu Thanhem. Zawodnik reprezentuje barwy drużyny od 2022 roku.

Zawisza Bydgoszcz ogłosił, że nową umowę podpisał obrońca Mariusz Sławek. Ponadto klub pozyskał nowego piłkarza, którym został skrzydłowy Sebastian Rak.

Beniaminek Tauron Ligi – Sokół & Hagric Mogilno, wzmocnił swój sztab szkoleniowy. Jego nowym członkiem został Bartek Łyczakowski, przejmując rolę asystenta pierwszego trenera.

Sport

Mistrzostwa Polski w kajakarstwie - cztery medale dla osad z regionu w niedzielę

Mistrzostwa Polski w kajakarstwie - cztery medale dla osad z regionu w niedzielę

2019-09-02, 09:30
Ekstraliga żużlowa - Unia Leszno i Falubaz Zielona Góra bliżej finału

Ekstraliga żużlowa - Unia Leszno i Falubaz Zielona Góra bliżej finału!

2019-09-02, 08:30
MŚ w wioślarstwie 2019 - kolejny medal dla zawodników z naszego regionu

MŚ w wioślarstwie 2019 - kolejny medal dla zawodników z naszego regionu!

2019-09-02, 07:30
ME siatkarek 2019 - Polki pokonały Hiszpanki i są w ćwierćfinale

ME siatkarek 2019 - Polki pokonały Hiszpanki i są w ćwierćfinale!

2019-09-02, 06:40
Mistrzostwa Polski w kajakarstwie - srebrny powrót Beaty Rosolskiej do sportu

Mistrzostwa Polski w kajakarstwie - srebrny powrót Beaty Rosolskiej do sportu!

2019-09-01, 11:00
1. liga piłkarska - Olimpia Grudziądz przełamała się i pokonała dotychczasowego lidera

1. liga piłkarska - Olimpia Grudziądz przełamała się i pokonała dotychczasowego lidera

2019-09-01, 10:00
Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Toruniu - u kobiet triumf Brzostek i Gromadowskiej

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w Toruniu - u kobiet triumf Brzostek i Gromadowskiej

2019-09-01, 08:30
Co za wieczór Polaków w Niemczech Triumf Janowskiego przed Zmarzlikiem

Co za wieczór Polaków w Niemczech! Triumf Janowskiego przed Zmarzlikiem!

2019-09-01, 07:13
Vuelta a Espana 2019 - Arndt wygrał etap, spadek Rafała Majki

Vuelta a Espana 2019 - Arndt wygrał etap, spadek Rafała Majki

2019-08-31, 21:00
MŚ w wioślarstwie 2019 - trzy medale Polaków w sobotę. Szóstka wioślarzy z naszego regionu na podium

MŚ w wioślarstwie 2019 - trzy medale Polaków w sobotę. Szóstka wioślarzy z naszego regionu na podium!

2019-08-31, 19:03
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę