Środa, 21 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa / Przeniesiono Bydgoski Węzeł Radiowy do wilii przy ul. Gdańskiej 50 (1945)
Polskie Radio PiK » Radio Beat » Muzyka klubowa na naszej antenie » 2020
Miko wyprzedaże
2020-07-03, 11:35 Adam Droździk

Czerwiec

27 czerwca 2020

W krótszej niż zazwyczaj audycji, witamy wakacje w chilloutowym stylu. Posłuchać będzie można mistrzów gatunku, takich jak Bonobo, The XX czy A Reminiscent Drive.

20 czerwca 2020

W „Radiu Beat” tym razem znany niemiecki producent Jan Jelinek proponujący swój zestaw muzyczny. Wśród artystów, których nagrania zawarł w miksie „Back to Basics” odnajdujemy m.in. Matmos, Process czy Moodymanna. Oprócz porcji nieco eksperymentalnych brzmień będzie też trochę chill outu czyli spokojnej muzyki elektronicznej. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

13 czerwca 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego twórczość Dominika Eulberga, niemieckiego producenta muzyki elektronicznej kojarzonego ze sceną techno. Tym razem jednak słuchamy jego albumu poświęconego przyrodzie. Ciekawostką jest to, że Dominik jest z zamiłowania także ornitologiem. I to słychać!

6 czarwca 2020

Wracamy do twórczości duetu Swayzak - tym razem do albumu z 2004 roku, który powstał w zaimprowizowanym studiu na wsi. James Taylor i David Brown sięgnęli po analogowe syntezatory, dlatego płyta brzmi nieco inaczej niż ich wcześniejsze dokonania. Do dziś miło wraca się do albumu „Loops from the Bergerie”. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.