Środa, 05 października 2022 r.   Imieniny: Placyda, Apolinarego
Polskie Radio PiK » Muzyka Spoza Układu

Antena nowych brzmień...

Bądź z nami...
Bądź z nami...
Muzyka Spoza Układu - to audycja muzyczna, w której poruszamy się w kręgach elektroniki, ambitnego hip-hopu, indie, czarnych brzmień czy muzyki eksperymentalnej itp.

W każdy piątek o 22.03 skupiam się przede wszystkim na nowych brzmieniach, ale również zapraszam artystów, których twórczość dostrzegam i doceniam.

Muzyka Spoza Układu
- to również informacje o wybranych koncertach i nowych płytach. Współpraca z wieloma wytwórniami płytowymi, których linia programowa pokrywa się z moimi zainteresowaniami, znajduje odzwierciedlenie właśnie na naszej antenie.

23 września 2022

W audycji kolejna, nowa piosenka znanego z Knower Louisa Cole'a, który współpracuje m.in. z Thundercatem, Flying Lotusem czy Genevive Artadi. Mamy też polską propozycję, to Daria ze Śląska, która współpracowała już z Kortezem, a teraz proponuje piosenkę solową.

16 września 2022

W audycji nowość - Dorian Concept, czyli artysta ze stajni samego Flying Lotusa, innego wspaniałego artysty, który z powodzeniem prowadzi kalifornijską wytwórnię Brainfeeder. A że oni lubią i elektronikę, i eksperymenty, taka też ta muzyka jest!

9 września 2022

W audycji „Muzyka Spoza Układu” m.in. nowa piosenka Louisa Cole'a - znanego ze współpracy z projektem Thundercat i prowadzącego zespół Knower. Ponadto projekt Valentina. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

3 września 2022

Audycja „Muzyka Spoza Układu” innego dnia i o innej porze, ale jak zwykle z dźwiękami najwyższej próby. Sobotni wieczór spędzimy z takimi artystami jak: Praktik, Men I Trust, czy Massive Attack! Będzie elektronicznie i spokojnie, po prostu relaksująco! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.
12