Środa, 01 grudnia 2021 r.   Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Polskie Radio PiK » Muzyka Spoza Układu
Plichta

Antena nowych brzmień...

Bądź z nami...
Bądź z nami...
Muzyka Spoza Układu - to audycja muzyczna, w której poruszamy się w kręgach elektroniki, ambitnego hip-hopu, indie, czarnych brzmień czy muzyki eksperymentalnej itp.

W każdy piątek o 22.03 skupiam się przede wszystkim na nowych brzmieniach, ale również zapraszam artystów, których twórczość dostrzegam i doceniam.

Muzyka Spoza Układu
- to również informacje o wybranych koncertach i nowych płytach. Współpraca z wieloma wytwórniami płytowymi, których linia programowa pokrywa się z moimi zainteresowaniami, znajduje odzwierciedlenie właśnie na naszej antenie.

26 listopada 2021

MSU-26-11-2021
MSU-26-11-2021
Ostatni piątek listopada w audycji „Muzyka Spoza Układu”, a w niej dwie nowości: nowy utwór projektu Kevina Martina pt. „The Bug” oraz nowa piosenka duetu L'ENTOURLOOP czyli połączenia reggae i hip-hopu. Oprócz tego wrócimy do nowego albumu Fisz Emade Tworzywo pt. „Ballady i protesty”. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

19 grudnia 2021

W audycji „Muzyka Spoza Układu” Tomasza Kaźmierskiego piosenki z nowej płyty Fisz Emade Tworzywo pod tytułem: „Ballady i protesty”. Krytycy zgodnie uważają, że to jeden z najważniejszych albumów 2021 w polskiej muzyce.

6 listopada 2021

Pierwszy piątek listopada i pierwsze w tym miesiące spotkanie z „Muzyką Spoza Układu”, a w niej zestawienie trzech stosunkowo młodych grup: Black Midi, Black Country, New Road i Hiatus Kayiote! Co je łączy, co dzieli, jaką mają wizję muzyki? Odpowiedź w audycji. Przypomnimy też nagrania z jubileuszowego albumu Smolika. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.
12