Niedziela, 20 czerwca 2021 r.   Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Polskie Radio PiK » Muzyka Spoza Układu

Antena nowych brzmień...

Bądź z nami...
Bądź z nami...
Muzyka Spoza Układu - to audycja muzyczna, w której poruszamy się w kręgach elektroniki, ambitnego hip-hopu, indie, czarnych brzmień czy muzyki eksperymentalnej itp.

W każdy piątek o 22.03 skupiam się przede wszystkim na nowych brzmieniach, ale również zapraszam artystów, których twórczość dostrzegam i doceniam.

Muzyka Spoza Układu
- to również informacje o wybranych koncertach i nowych płytach. Współpraca z wieloma wytwórniami płytowymi, których linia programowa pokrywa się z moimi zainteresowaniami, znajduje odzwierciedlenie właśnie na naszej antenie.

18 czerwca 2021

W upalny wieczór w „Muzyce Spoza Układu” nieco zwolnimy i posłuchamy elektronicznego chill outu: zabrzmią Planet Battagon oraz Four Tet. Nie zabraknie kolejnych utworów z nowej płyty zespołu Flunk z Norwegii. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

11 czerwca 2021

W audycji Tomasza Kaźmierskiego „Muzyka Spoza Układu” bardzo egzotyczny zespół, aż z Nowej Zelandii, w dodatku śpiewający po maorysku! Jednak gatunek, który pokochali przeniesie nas na Jamajkę - to grupa: KATCHAFIRE. Wrócimy też do najnowszego albumu norweskiej formacji Flunk. Zaprosimy na koncert bydgoskiego tria: you.Guru.

4 czerwca 2021

W audycji „Muzyka Spoza Układu” premiera nowej płyty zespołu z Norwegii, który polubił Bydgoszcz, a Bydgoszcz polubiła tę grupę. To formacja FUNK, która najpierw pojawiła się na Lo-Fi Festival, by znów na niego wrócić. Festiwal przestał istnieć, a Flunk wracał i wracał, doszło nawet do wspólnego koncertu z bydgoską orkiestrą wojskową. Odwiedził również studio Polskiego Radia PiK. Fani, których w Bydgoszczy nie brakuje, cieszą się zatem z nowego albumu - połączenia delikatnych alt-popowych gitar, elektroniki i wspaniałego głosu Anji Oyen Vister. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.