Niedziela, 24 stycznia 2021 r.   Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafała
Polskie Radio PiK » Muzyka Spoza Układu
Spółdzielnia

Antena nowych brzmień...

Bądź z nami...
Bądź z nami...
Muzyka Spoza Układu - to audycja muzyczna, w której poruszamy się w kręgach elektroniki, ambitnego hip-hopu, indie, czarnych brzmień czy muzyki eksperymentalnej itp.

W każdy piątek o 22.03 skupiam się przede wszystkim na nowych brzmieniach, ale również zapraszam artystów, których twórczość dostrzegam i doceniam.

Muzyka Spoza Układu
- to również informacje o wybranych koncertach i nowych płytach. Współpraca z wieloma wytwórniami płytowymi, których linia programowa pokrywa się z moimi zainteresowaniami, znajduje odzwierciedlenie właśnie na naszej antenie.

22 stycznia 2021

„Muzyka Spoza Układu” oferuj tym razem m.in. nowość od Zuzy Baum w piosence pod tytułem „Call Back”. To kolejna premiera twórczości młodej artystki w naszej audycji. Zuza śpiewa i rapuje do muzyki hiphopowej, ale znajdziemy tam również pierwiastki jazzu czy soulu. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

15 stycznia 2021

W audycji „Muzyka Spoza Układu” premierowo zabrzmi TICKY czyli projekt Mai Studzińskiej znanej kiedyś z DEZIRE. Piosenka nagrana została we współpracy z Adamem Sztabą. W projekcie udziela się też Wojtek Trempała znany z bydgoskiego zespołu GEORGE DORN SCREAMS. Czekamy na więcej! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

8 stycznia 2021

„Muzyka Spoza Układu” w Nowym Roku w inny dzień i o nowej porze, mianowicie o 22.03 w piątek. Na powitanie roku 2021 Zuza Baum i jej utwór nagrany podczas sesji na żywo. Poza tym wspomnimy lata 90. i takie grupy jak: Pearl Jam, Soundgarden, Nirvana czy Alice in Chains. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.