Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r.   Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana
Polskie Radio PiK » Radio Beat
Plichta

Muzyka klubowa na naszej antenie


Każdą sobotę na antenie Polskiego Radia PiK zamykamy audycją skupiającą się na muzyce elektronicznej – a właściwie na jej tanecznej odmianie, tzw. muzyce klubowej.

Tego typu muzyka to cała scena brzmień, imprez, subkultur, festiwali. Od godz. 22.00 do północy prezentowane będą klasyczne nagrania, nowości i zestawienia bestsellerów oraz, uwaga, specjalnie przygotowane sety przez dj-ów! To będą gorące noce!

Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

15 stycznia 2022

W audycji „Radio Beat” premierowo zabrzmi twórczość kolumbijskiego producenta i multiinstrumentalisty Felipe Gordona. Felipe tworząc czerpie inspiracje z wielu gatunków, ale wychodzi z tego wspaniała muzyka house! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

8 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” muzyka połówki słynnego duetu Swayzak, solo nazywa się trochę inaczej czyli S_W_Z_K, a za tym dziwnym skrótem stoi David Brown, który trochę eksperymentuje w estetyce muzyki techno. Oprócz gwiazdy wieczoru dużo spokojniejszych, chill outowych brzmień! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

1 stycznia 2022

W noworocznej audycji „Radio Beat” zostaniemy w sylwestrowym nastroju i posłuchamy muzycznego miksu przygotowanego przez Elkkę - młodą producentkę i djkę z Londynu. Czeka nas zatem gorąca, klubowa noc! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

* ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I NORMALNOŚCI W 2022 ROKU *