Poniedziałek, 05 grudnia 2022 r.   Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Polskie Radio PiK » Radio Beat

Muzyka klubowa na naszej antenie


Każdą sobotę na antenie Polskiego Radia PiK zamykamy audycją skupiającą się na muzyce elektronicznej – a właściwie na jej tanecznej odmianie, tzw. muzyce klubowej.

Tego typu muzyka to cała scena brzmień, imprez, subkultur, festiwali. Od godz. 22.00 do północy prezentowane będą klasyczne nagrania, nowości i zestawienia bestsellerów oraz, uwaga, specjalnie przygotowane sety przez dj-ów! To będą gorące noce!

Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

26 listopada 2022

W audycji „Radio Beat” Tomasza Kaźmierskiego premierowo minialbum duńskiego duetu AMY ROOT pt. „The Knot”. To coś dla tych, którzy lubią taneczne odmiany elektroniki z zacięciem do eksperymentowania i poszukiwania nowych dróg. Poza tym zabrzmią dźwięki wyprodukowane przez TSHĘ oraz włoskiego producenta Fabiano Binaglię.

19 listopada 2022

W audycji „Radio Beat” przypominamy twórczość Simona Greena znanego jako Bonobo i zapraszamy na jego koncerty w Polsce. Posłuchamy także nowości od takich twórców jak: Benedikt Frey, Dumming Dum, czy projektu: Searching for Management. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

5 listopada 2022

W audycji „Radio Beat” nowość - kolejny kawałek od duetu Searching for Management oraz także coś nowego od duńskiego duetu Amy Root. Jak zwykle nie zabraknie różnych oblicz muzyki elektronicznej: od chilloutu, przez downtempo, po IDM, czyli Intelligent Dance Music. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.