Czwartek, 28 stycznia 2021 r.   Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Polskie Radio PiK » Radio Beat
Spółdzielnia

Muzyka klubowa na naszej antenie


Każdą sobotę na antenie Polskiego Radia PiK zamykamy audycją skupiającą się na muzyce elektronicznej – a właściwie na jej tanecznej odmianie, tzw. muzyce klubowej.

Tego typu muzyka to cała scena brzmień, imprez, subkultur, festiwali. Od godz. 22.00 do północy prezentowane będą klasyczne nagrania, nowości i zestawienia bestsellerów oraz, uwaga, specjalnie przygotowane sety przez dj-ów! To będą gorące noce!

Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

30 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” kolejna premiera. To nowy album duetu BICEP. Na płycie elektronika z lekko eksperymentalnych zacięciem, nie stroniąca od wielu podgatunków typu „breakbeat” czy „synthwave”. Album pt. „Isles” wydany został w prestiżowej wytwórni Ninja Tune. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

23 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” kolejna płyta często wymieniana w podsumowaniach 2020 roku. To projekt „nthng” Jurriaana Terpstry. Znajdziemy tu techno połączone z ambientem, a wszystko wyprodukowane z wielkim smakiem. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

16 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” kolejna płyta, która pojawia się w podsumowaniach 2020 roku. „Boof” - to pseudonim znanego producenta Maurice'a Fultona. Album nosi tytuł „Rebirth of gerberdaisy” Jeśli lubicie deep house, disco, a nawet elementy funk - to płyta dla Was. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

9 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” nowy album dj Pythona, który w bardzo ciekawy sposób łączy rytmy znane z „reggaetonu” z ambientowymi tłami. W ten sposób powstaje bardzo unikatowa muzyka, raczej do słuchania niż tańczenia. Album „Mas Amable” wymieniono też w kilku podsumowaniach najciekawszych płyt 2020 roku. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

2 stycznia 2021

W audycji „Radio Beat” podsumowanie roku 2020. Przypominamy ubiegłoroczne produkcje, m.in. duetu Bicep czy Bonobo. Zabrzmi set zaprzyjaźnionego z „Radiem Beat” dja Skippa. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.