Środa, 21 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa / Przeniesiono Bydgoski Węzeł Radiowy do wilii przy ul. Gdańskiej 50 (1945)
Polskie Radio PiK » Radio Beat
Ogłoszenie własne nadawcy

Muzyka klubowa na naszej antenie


Każdą sobotę na antenie Polskiego Radia PiK zamykamy audycją skupiającą się na muzyce elektronicznej – a właściwie na jej tanecznej odmianie, tzw. muzyce klubowej.

Tego typu muzyka to cała scena brzmień, imprez, subkultur, festiwali. Od godz. 22.00 do północy prezentowane będą klasyczne nagrania, nowości i zestawienia bestsellerów oraz, uwaga, specjalnie przygotowane sety przez dj-ów! To będą gorące noce!

Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

17 kwietnia 2021

W audycji „Radio Beat” Tomasza Kaźmierskiego oprócz stosunkowo nowych utworów Sophii Kourtesis czy artystki ukrywającej się pod pseudonimem Ellka, także nowy album brazylijskiego producenta Pedro Zopelara - to wspaniała wycieczka w lata 80 i muzyczny hołd dla brzmień tej dekady.

10 kwietnia

W audycji „Radio Beat” Tomasz Kaźmierski sięga po nowe nagrania djejki i producentki Sofii Kourtesis. Sofia ma pochodzenie peruwiańsko-greckie, uczyła się w Nowym Jorku, a mieszka w Berlinie - ten podróżniczy styl życia słychać w jej tanecznych nagraniach z płyty „Fresia Magdalena”.

3 kwietnia 2021

W Wielką Sobotę - zamiast „Radia Beat” zabrzmi „Radio Chill” czyli sporo spokojnej muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Płytą wieczoru będzie rewelacyjny album „Promises” połączonych sił Floating Points, Phaoraha Sandersa i Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej. To połączenie ambientu, spokojnego jazzu oraz brzmień klasycznych. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.