Wtorek, 17 maja 2022 r.   Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki
Polskie Radio PiK » Radio Beat » Muzyka klubowa na naszej antenie » 2020
Leszczyńskiego
2020-01-30, 09:31 Adam Droździk

Styczeń

25 stycznia 2020

Jak w każdą sobotę zapraszamy na dawkę muzyki klubowej. Tym razem w „Radio Beat” m.in.: Skipp - bydgoski DJ i producent z korzeniami w „amigowej” demoscenie. Tworzy projekt Urban Pulse, w którym od 2004 porusza się w połamanych gatunkach muzyki elektronicznej - nu-skool breaks, drum n bass, future garage i dubstep. Mix jest nostalgiczną podróżą przez ostatnią dekadę oceanu głębokich, basowych brzmień spod znaku future garage i post-step, wraz z artystami, takimi jak Swarms, Phaeleh, Kryptic Minds, Synkro czy Burial.

Tomasz Kaźmierski. Zapraszam.

18 stycznia 2020

Jak w każdą sobotę zapraszamy na dawkę muzyki klubowej. Tym razem set przygotował bydgoski dj Puffa! Wysmakowany zestaw zahacza również o chilloutowe dźwięki, więc powinien spodobać się zwłaszcza tym, którzy lubią spokojniejsze odmiany muzyki elektronicznej. Poza tym w „Radio Beat” nowości: Lapalux i Little Dragon.

Tomasz Kaźmierski. Zapraszam.

11 stycznia 2020

W audycji set przygotowany przez bydgoskiego dj-a występującego pod pseudonimem PONK. Pełen funkowej energii zestaw przypadnie do gustu również miłośnikom połamanych rytmów. Wśród wykonawców dwugodzinnego „Radio Beat" m.in. Soopasoul, Stanton Warriors czy Golden Girls. To będzie gorąca i taneczna, karnawałowa noc!

Tomasz Kaźmierski. Zapraszam.

4 stycznia 2020

Na antenę Polskiego Radia PiK wraca muzyka klubowa w audycji RADIO BEAT. Na dobry początek set PEGGY GOU - artystki z Korei Południowej, z prestiżowej serii Dj Kicks.

Tomasz Kaźmierski. Zapraszam.