Poniedziałek, 17 maja 2021 r.   Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki
Polskie Radio PiK » Radio Beat » Muzyka klubowa na naszej antenie » 2020
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-06-02, 13:02 Adam Droździk

Maj

30 maja 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego jak zwykle sporo muzyki chilloutowej, ale jest też bohater wieczoru - to David Brown, były członek duetu Swayzak. Teraz występuje pod nazwą s_w_z_k i wydał płytę w słynnej berlińskiej wytwórni Tresor, znanej z popularyzacji różnych odmian muzyki techno.

23 maja 2020

W audycji tym razem sporo abstrakcyjnej elektroniki, będzie to twórczość takich artystów jak: Jan Jelinek, Aphex Twin, Tomas Jirku czy projekt Microstoria. Poczujecie się jak w opuszczonej bazie kosmicznej! Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

16 maja 2020

Tym razem „Radio Beat” zabrzmi twórczością producenta i dja występującego pod pseudonimem Alexkid. Najpierw tworzył i wydawał w Paryżu (głównie house), a później przeprowadził się do Berlina, co też słychać w jego produkcjach, bo pojawiła się elektronika o bardziej surowym charakterze ocierająca się o techno. Tomasz Kaźmierski prezentuje nagrania zarówno z wczesnego, jak i późniejszego okresu. Zapowiada się zatem gorąca klubowa noc.

9 maja 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego album czołowego producenta muzyki techno i microhouse - Marka Leclaira. Posłuchamy płyty wydanej pod pseudonimem Horror INC. Kanadyjczyk porzuca estetykę techno na rzecz trudnej do sklasyfikowania, bardziej abstrakcyjnej elektroniki.

2 maja 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego zabrzmi płyta genialnego producenta sceny techno - Plastikmana. Za tym pseudonimem ukrywa się Richie Hawtin słyni acy z precyzyjnych produkcji i setów. Album, którego posłuchamy to „EX” z 2014 roku, zarejestrowany podczas występu na żywo w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku.
Polskie Radio PiK - Radio Beat - 02.05.2020