Kujawsko-pomorskie służby sanitarno-epidemiologiczne pomagają na Śląsku!

2020-05-27, 10:07  Redakcja/WSSE Bydgoszcz
Kujawsko-pomoskie służby sanitarno-epidemiologiczne pomagają Śląskowi w walce z koronawirusem./fot. WSSE Bydgoszcz

Kujawsko-pomoskie służby sanitarno-epidemiologiczne pomagają Śląskowi w walce z koronawirusem./fot. WSSE Bydgoszcz

Kujawsko-pomoskie służby sanitarno-epidemiologiczne pomagają Śląskowi w walce z koronawirusem./fot. WSSE Bydgoszcz

Kujawsko-pomoskie służby sanitarno-epidemiologiczne pomagają Śląskowi w walce z koronawirusem./fot. WSSE Bydgoszcz

Jedna z ekip specjalistów z Powiatowych Stacji Sanitarno - Epidemiologicznych w regionie właśnie wróciła do domu ze Śląska, gdzie wspierała tamtejsze służby w walce z koronawirusem. Na ich miejsce, na południe kraju pojechała kolejna kujawsko-pomorska zmiana.

21 maja br. (czwartek) kolejna już grupa (tym razem numer 3) dotarła na Śląsk – są to pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu oraz Wąbrzeźnie. Dzień przyjazdu poświęcony został na wymianę doświadczeń z grupą numer 2, przebywającą w województwie śląskim od 16 maja.

W piątek natomiast (22 maja br.) pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lipnie, Mogilnie (2 osoby) oraz Sępólnie Krajeńskim, po tygodniowej walce na Śląsku (docenianej nie tylko przez kolegów z PSSE w Bytomiu, ale i petentów z tego regionu!), powrócili do naszego województwa na zasłużony odpoczynek.

- Dziękujemy Wam bardzo za Waszą postawę, poświęcenie i wielkie serce! Nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele sił swoim uśmiechem dawaliście nam przez ten czas! Duma!! To jedno słowo oddaje więcej niż tysiąc innych! - czytamy w komunikacie WSSE Bydgoszcz.

- Naszym kolejnym bohaterkom życzymy dużo sił oraz motywacji do ciągłego wspierania naszych rodaków z Południa! Jesteśmy pewni, że dobro powraca i do Was wróci ze zdwojoną mocą! Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu z naszego regionu, jak i całej Polski, sytuacja w województwie śląskim już niebawem zostanie opanowana.

Region

Gin wyprodukowany w Polsce i żurek ugotowany przez uczniów. To jest najlepsze

Gin wyprodukowany w Polsce i żurek ugotowany przez uczniów. To jest najlepsze!

2022-09-29, 21:35
Oddajcie tramwaj Mieszkańcy Bydgoszczy pikietowali w obronie jedynki

Oddajcie tramwaj! Mieszkańcy Bydgoszczy pikietowali w obronie „jedynki”

2022-09-29, 20:15
Aż trzy nagrody dla szpitala Biziela. W konkursieZdrowa Przyszłość - Inspiracje

Aż trzy nagrody dla szpitala Biziela. W konkursie „Zdrowa Przyszłość - Inspiracje"

2022-09-29, 18:22
Płonął samochód osobowy w bydgoskim warsztacie. To był wybuch

Płonął samochód osobowy w bydgoskim warsztacie. To był wybuch?

2022-09-29, 17:26
Trzy osoby ranne, w tym kobieta w ciąży. Wypadek w Makowiskach

Trzy osoby ranne, w tym kobieta w ciąży. Wypadek w Makowiskach

2022-09-29, 16:50
Konferencja na temat kruchej psychiki młodych ludzi. Dorośli muszą być czujni

Konferencja na temat kruchej psychiki młodych ludzi. Dorośli muszą być czujni

2022-09-29, 16:11
Ma powstać nowy basen pod chmurką w Bydgoszczy. Ruszają procedury

Ma powstać nowy basen pod chmurką w Bydgoszczy. Ruszają procedury

2022-09-29, 15:15
Czy w szkołach w regionie zimą będzie ciepło

Czy w szkołach w regionie zimą będzie ciepło?

2022-09-29, 13:05
       .

У всьому світі сьогодні свято – день кави. У Бидгощі воно святкуватиметься вперше

2022-09-29, 12:00
Saperzy w akcji, czyli szkolenie na toruńskim poligonie

Saperzy w akcji, czyli szkolenie na toruńskim poligonie

2022-09-29, 11:05
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę