Z Bydgoszczy popłyną do syryjskiego Aleppo?

2018-02-27, 08:25  Kamila Zroślak
Rejestracja uczestników prowadzona jest przez stronę internetową www.plyniemydoaleppo.pl

Rejestracja uczestników prowadzona jest przez stronę internetową www.plyniemydoaleppo.pl

Mieszkańcy regionu popłyną z Bydgoszczy do syryjskiego Aleppo - wpław! Stanie się to w nadchodzącą sobotę (3.02) na pływalni Szkoły Podstawowej nr 65 w Fordonie.

Placówka włączyła się w ogólnopolską akcję pod hasłem "Polska Płynie do Aleppo". Celem jest zebranie prawie miliona złotych na budowie basenu dla dzieci z syryjskiego Aleppo - tłumaczy Małgorzata Rogowska dyrektor szkoły.

Rejestracja uczestników prowadzona jest przez stronę internetową www.plyniemydoaleppo.pl.

Akcja odbywa się również w 9 innych miastach, m.in. w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu i Warszawie. Jej organizatorem jest "Dom Wschodni - Domus Orientalis".

Z Bydgoszczy popłyną do syryjskiego Aleppo? (Popołudnie z nami)

Region

Orzeł w koronie uratować może pomnik we Włocławku

Orzeł w koronie uratować może pomnik we Włocławku

2018-07-30, 17:52
Miód, rzeźby, ścieżka przyrodnicza. Wakacyjny PiKnik w Lubieniu Kujawskim

Miód, rzeźby, ścieżka przyrodnicza. "Wakacyjny PiKnik" w Lubieniu Kujawskim

2018-07-30, 16:39
Nowa Astoria będzie kosztować 100 milionów złotych

Nowa "Astoria" będzie kosztować 100 milionów złotych

2018-07-30, 16:17
Zmiany w okręgach wyborczych do Sejmiku Województwa

Zmiany w okręgach wyborczych do Sejmiku Województwa

2018-07-30, 16:01
Jadwiga Emilewicz w Inowrocławiu - potrzeba miejsc pracy lepszej jakości

Jadwiga Emilewicz w Inowrocławiu - potrzeba miejsc pracy lepszej jakości!

2018-07-30, 15:35
Pomyśl o roku szkolnym, złóż wniosek i zapewnij dziecku Dobry Start

Pomyśl o roku szkolnym, złóż wniosek i zapewnij dziecku "Dobry Start"

2018-07-30, 15:24
Krytykują posła PiS za brak pomocy. Tomasz Latos: Jeszcze raz zainterweniuję

Krytykują posła PiS za brak pomocy. Tomasz Latos: „Jeszcze raz zainterweniuję”

2018-07-30, 14:19
Bomba pod samochodem żony. Adwokat: Gnębiła go, puściły mu nerwy

Bomba pod samochodem żony. Adwokat: „Gnębiła go, puściły mu nerwy”

2018-07-30, 14:08
Inspektor sanitarny: Jeśli trend się utrzyma, będziemy umierać na zapalenie płuc

Inspektor sanitarny: Jeśli trend się utrzyma, będziemy umierać na zapalenie płuc

2018-07-30, 13:10
Pociągiem z Bydgoszczy do Kcyni Będą pieniądze na projekt remontu torów

Pociągiem z Bydgoszczy do Kcyni? Będą pieniądze na projekt remontu torów

2018-07-30, 12:34
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę