Darmowe taksówki dla inowrocławskich seniorów

2018-02-07, 16:23  Tatiana Adonis

Z bezpłatnych przejazdów będą mogli korzystać mieszkańcy, którzy ukończyli 70 lat.

Kursy sfinansuje miasto. Na ten cel w budżecie zabezpieczono 25 tys. zł. To pierwsza taka inicjatywa w Kujawsko-Pomorskiem.

Na początek program "Taksówka dla seniorów" będzie trwał pół roku, ale może zostać przedłużony - mówi prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Mamy w Inowrocławiu zapotrzebowanie na tego typu usługi, także spodziewamy się znacznego zainteresowania - dodał prezydent Brejza.

Korzystanie z bezpłatnych taksówek dla seniorów możliwe będzie za 2 miesiące.

Darmowe taksówki dla inowrocławskich seniorów (Popołudnie z nami)

Inowrocław

Region

Znaleźliśmy równowagę między polityką społeczną i gospodarczą - ocenia szef rządu

Znaleźliśmy równowagę między polityką społeczną i gospodarczą - ocenia szef rządu

2019-08-24, 16:50
Wolność ma wiele twarzy. Czy wszystkie zmieszczą się w filmowych kadrach

Wolność ma wiele twarzy. Czy wszystkie zmieszczą się w filmowych kadrach?

2019-08-24, 16:08
Apel toruńskiego posła PO do premiera Morawieckiego. Chodzi o sprawę tzw. hejtu

Apel toruńskiego posła PO do premiera Morawieckiego. Chodzi o sprawę tzw. hejtu

2019-08-24, 13:35
Premier Mateusz Morawiecki w Toruniu i w Bydgoszczy, na regionalnej konwencji PiS [galeria]

Premier Mateusz Morawiecki w Toruniu i w Bydgoszczy, na regionalnej konwencji PiS [galeria]

2019-08-24, 12:28
Kolekcjoner spod Wąbrzeźna zadziwił saperów Szykował się na wojnę [galeria]

„Kolekcjoner” spod Wąbrzeźna zadziwił saperów! Szykował się na wojnę? [galeria]

2019-08-24, 11:06
Tylko w Wierzchucinie Grochówka, wojskowe wozy i rekonstrukcja słynnej bitwy

Tylko w Wierzchucinie! Grochówka, wojskowe wozy i rekonstrukcja słynnej bitwy

2019-08-24, 10:39
Zimorodek to niebieski ptak Takie sprawia wrażenie, a to tylko złudzenie

Zimorodek to niebieski ptak? Takie sprawia wrażenie, a to tylko złudzenie!

2019-08-24, 08:30
Jedzie ułan, jedzie, szablą pobrzękuje, na błoniach w Grudziądzu, pannę pocałuje

Jedzie ułan, jedzie, szablą pobrzękuje, na błoniach w Grudziądzu, pannę pocałuje!

2019-08-24, 06:55
Byliśmy w Grucznie Takich smaków nigdzie indziej się nie znajdzie [galeria i relacja]

Byliśmy w Grucznie! Takich smaków nigdzie indziej się nie znajdzie! [galeria i relacja]

2019-08-24, 06:00
Manifestacja w obronie sędziów i sądów. - Bronimy naszego bezpieczeństwa

Manifestacja w obronie sędziów i sądów. - Bronimy naszego bezpieczeństwa!

2019-08-23, 21:52
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę