Tragiczny wypadek w Wieszkach

2018-01-29, 12:24  Redakcja, na bazie informacji KW PSP w Toruniu

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 246 w miejscowości Wieszki w powiecie nakielskim. Samochód osobowy typu bus uderzył w drzewo.

Pojazdem podróżowały 2 osoby. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon 14-letniego chłopca, który siedział za kierowcą. Auto wypadło z drogi i po dachowaniu uderzyło w drzewo. Kierujący pojazdem mężczyzna wyszedł z wypadku bez obrażeń.

Na miejscu zdarzenia działają 4 zastępy straży pożarnej. Ruch kołowy na drodze wojewódzkiej nr 246 odbywa się w miejscu zdarzenia z utrudnieniami. Droga może być zablokowana do godz. 14.00. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Janowo.

O wypadku w miejscowości Wieszki mówi młodszy aspirant Justyna Andrzejewska z nakielskiej policji

Nakło

Region

Nielegalny hazard i pranie tzw. brudnych pieniędzy. Zatrzymania ABW w regionie

Nielegalny hazard i pranie tzw. brudnych pieniędzy. Zatrzymania ABW w regionie

2021-12-23, 17:00
Kolejne zatrzymanie w sprawie nielegalnego przewożenia imigrantów w regionie

Kolejne zatrzymanie w sprawie nielegalnego przewożenia imigrantów w regionie

2021-12-23, 16:04
Szczęśliwy finał poszukiwań 12-letniego chłopca

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-letniego chłopca

2021-12-23, 14:38
Świąteczne paczki dla grudziądzkich seniorów, a w nich barszcz, pierogi i słodkości

Świąteczne paczki dla grudziądzkich seniorów, a w nich barszcz, pierogi i słodkości

2021-12-23, 13:50
Miejska Wigilia we Włocławku. Życzenia od prezydenta, wigilijne potrawy na wynos

Miejska Wigilia we Włocławku. Życzenia od prezydenta, wigilijne potrawy na wynos

2021-12-23, 12:45
Kontrole na targowiskach. Policjanci sprawdzają stoiska z rybami i choinkami

Kontrole na targowiskach. Policjanci sprawdzają stoiska z rybami i choinkami

2021-12-23, 11:50
Dwie kolizje, ucierpiało pięć samochodów, na szczęście żaden kierowca

Dwie kolizje, ucierpiało pięć samochodów, na szczęście żaden kierowca

2021-12-23, 10:06
W Nowej Wiosce spłonął domek holenderski. Nie żyje jedna osoba

W Nowej Wiosce spłonął domek holenderski. Nie żyje jedna osoba

2021-12-23, 08:25
Aleja Jana Pawła II jest jak nowa. Od czwartku otwarta dla kierowców

Aleja Jana Pawła II jest jak nowa. Od czwartku otwarta dla kierowców

2021-12-23, 07:47
Były tradycyjne dania i życzenia. Marszałek dzieli się opłatkiem z bezdomnymi

Były tradycyjne dania i życzenia. Marszałek dzieli się opłatkiem z bezdomnymi

2021-12-22, 21:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę