Skradzione samochody odnalezione przez inowrocławskich policjantów

2016-10-13, 10:47  Maciej Wilkowski

Ponad 360 tysięcy złotych warte są dwa skradzione w Szwecji samochody marki volvo, odnalezione przez policjantów z Inowrocławia.

Pojazdy zostały zarejestrowane w Systemie Informacyjnym Schengen, czyli największej w Europie bazie danych poszukiwanych osób i przedmiotów.

Policjanci dowiedzieli się, że na jednym z parkingów przy ul. Chociszewskiego w Inowrocławiu stoją dwa zaginione samochody. Na razie wiadomo, że auta dotarły do Polski w ubiegłym tygodniu i są wyprodukowane w 2016 roku. Czarne Volvo ma napęd hybrydowy i jest warte 205 tysięcy złotych. Drugie auto koloru siwego ma wartość 160 tysięcy złotych. Osobą, która je wypożyczyła w Szwecji, jest mieszkaniec południowej Polski.

Region

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10!

2022-02-01, 17:55
Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

2022-02-01, 17:12
Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

2022-02-01, 15:00
Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

2022-02-01, 14:00
Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

2022-02-01, 13:10
Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

2022-02-01, 11:45
W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

2022-02-01, 08:38
Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie

Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie?

2022-02-01, 07:45
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie Teraz pięknie się rozlicza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie! Teraz pięknie się rozlicza

2022-01-31, 21:10
Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

2022-01-31, 21:03
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę