"Zawód-rzemieślnik" - konkurs multimedialny

2015-02-13, 18:18  Sława Skibińska-Dmitruk

"Zawód-rzemieślnik" - to tytuł multimedialnego konkursu skierowanego do uczniów klas III gimnazjów powiatu inowrocławskiego, zorganizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła im. Rzemieślników Kujawskich w Inowrocławiu.

Konkurs ma na celu zachęcić gimnazjalistów do poznania zawodów oraz specyfiki działalności takich specjalistów, jak kominiarz, fryzjer, dekarz, piekarz czy cukiernik.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej, która powinna dotyczyć zawodów rzemieślniczych.

Prace konkursowe nadsyłać można do 5 marca na adres Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie pod adresem: szkolarzemiosla.pl.

Region

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10!

2022-02-01, 17:55
Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

2022-02-01, 17:12
Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

2022-02-01, 15:00
Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

2022-02-01, 14:00
Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

2022-02-01, 13:10
Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

2022-02-01, 11:45
W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

2022-02-01, 08:38
Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie

Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie?

2022-02-01, 07:45
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie Teraz pięknie się rozlicza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie! Teraz pięknie się rozlicza

2022-01-31, 21:10
Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

2022-01-31, 21:03
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę