Piątek, 28 stycznia 2022 r.   Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Polskie Radio PiK » Patronaty » WYDARZENIA
Leszczyńskiego
2021-09-10, 11:06

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2021 [zakończone]

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2021 to już ósma edycja międzynarodowego eventu o Design Thinking, Service Design, User Experience i Customer Experience!

W trakcie dwóch dni konferencji online (20 i 21 września 2021r.) wystąpią najlepsi praktycy i pasjonaci projektowania usług, produktów i interakcji. Specjaliści podczas wystąpień opowiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking i przedstawią case-study na międzynarodowym poziomie.
Swoje prelekcja wygłoszą:
● Dawid Lach – Santander Bank Polska i Monika Banach – Symetria UX
● Radek Ratajczak - SHOPA,
● Kasia Gawlik i Mariusz Bonna - Deloitte,
● Artur Urbański i Lucyna Dziewa - Hycom
● Tomasz Żmuda - Morele.net,
● Aleksander Drubkowski - Decathlon,
● Anca del Rio - The Digital Aid Project (Szwajcaria),
● Kasia Młynarczyk - Socjomania,
● Przemysław Mroczek - Seniorapp.pl,
● Karen Hold - The Design Gym (USA).

W tym roku konferencja odbywa się w modelu hybrydowym. Prelegenci wystąpią ze specjalnie zaaranżowanego studia w Bydgoszczy, a uczestnicy połączą się online.

POLISHOPA 2021 to w tym roku:
● dwa dni konferencji online,
● wśród prelegentów praktycy z Polski i świata,
● panel dyskusyjny kończący każdy dzień konferencji,
● moderowany networking,
● giełda kooperacyjna organizowana wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A,
● warsztaty online (22.09).

Z myślą o rozwoju współpracy biznesowej, odbędzie się giełda kooperacyjna współorganizowana z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego. Adresowana jest do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem Design Thinking i Service Design we wspieraniu rozwoju innowacyjności oraz poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań w działaniu.

Konferencja POLISHOPA to platforma wymiany wiedzy dla wszystkich:
● praktyków, pasjonatów DT, SD,
● z działów projektowych,
● z działów B+R,
● zajmujących się User Experience, Customer Experience
● liderów zmian
● przedstawicieli sektora MŚP, edukacji.

Networking skierowany jest do szerokiego spektrum osób reprezentujących różne profesje,
firmy, organizacje, czy freelancerów zainteresowanych dzieleniem się wiedzą, doświadczeniem i poszukiwaniem partnerów do współpracy.

Więcej informacji oraz harmonogram na: polishopa.pl

Patronat nad wydarzeniem objęło województwo kujawsko-pomorskie oraz Miasto Bydgoszcz.


Zobacz także

2021-09-14, godz. 13:56 Nina i Paul [zakończone] Jedna opowieść. Dwie perspektywy. Sto pięć metrów. Milion uczuć. Kolizja galaktyk skutkuje ich połączeniem w jedno. Tak ewoluuje wszechświat. Zderzenie świat ... » więcej 2021-08-25, godz. 11:01 VIII Forum Rolnicze Gazety Pomorskiej [zakończone] W tym roku, po raz VIII odbędzie się Forum Rolnicze Gazety Pomorskiej. To bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń branży agro na Kujawach i Pomorzu. Tr ... » więcej 2021-09-09, godz. 11:22 XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia [zakończone] Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się od 2011 roku. Następna – 11. edycja – odbędzie się 1 października 2021 roku. Jest to wielkie święto w szkole, trw ... » więcej 2021-09-03, godz. 09:37 Walkathon Neuca dla Zdowia! [zakończone] Rusz się po zdrowie! Rusz się na badania! Trudniejszy dostęp do lekarzy i profilaktyki zdrowotnej, znacząco mniejsza aktywność fizyczna, zaburzenia nastroju ... » więcej 2021-09-03, godz. 09:48 XXVI Festyn Archeologiczny w Biskupinie "Powrót do przeszłości" [zakończony] Po covidowej przerwie wraca Festyn Archeologiczny w Biskupinie! Motywem przewodnim Powrót do przeszłości. Wraca największa impreza w Polsce zajmująca się pop ... » więcej 2021-08-20, godz. 11:03 70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich [zakończone] W dniach 15-18 września 2021 r. w Toruniu odbędzie się 70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich to najw ... » więcej 2021-09-09, godz. 10:17 Europejskie Dni Dziedzictwa "Smaki Dziedzictwa" [zakończone] Obchody Europejskich Dni Dziedzictwa (w bieżącym roku pod hasłem „Smaki Dziedzictwa”) są okazją do spotkania się na niecodziennej uroczystości, gdzie zapropon ... » więcej 2021-09-13, godz. 11:45 BYDGOSZCZ CZYTA [zakończone] W dobie e-booków, audiobooków, Internetu i smartfonów nie możemy zapomnieć o fundamencie kultury, jakim jest książka Fundacja Bookcrossing Polska zaprasza ... » więcej 2021-09-07, godz. 10:54 Festyn Archeologiczny "Wehikuł Czasu" [zakończone] 18 września br. „Wehikuł czasu” zabierze nas w bardzo odległe czasy, 6500 lat wstecz, do neolitycznej osady pierwszych rolników, nad jezioro Smętowo w Brześci ... » więcej 2021-09-09, godz. 11:44 X Święto Kapusty [zakończone] Przed nami X jubileuszowe Święto Kapusty w Brukach Unisławskich. Do kapuścianego zagłębia zapraszamy w sobotę, 18 września. W programie imprezy, która rozpocz ... » więcej
12345