Tenisiści stołowi z Bydgoszczy mają nowego sponsora!

2019-07-24, 19:36  Eryk Hełminiak
Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu. Fot. Eryk Hełminiak

Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu. Fot. Eryk Hełminiak

Bydgoscy tenisiści stołowi mają nowego sponsora. Firma Lotto zdecydowała się na finansowe wsparcie drużyny, która nazywa się teraz „Lotto - Zooleszcz - Gwiazda”.

Dużą spółkę namówił do współpracy sekretarz stanu w kancelarii premiera Łukasz Schreiber, który uczestniczył w konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie klubu.

- Od lat jestem kibicem najstarszego klubu w mieście, to też warto pamiętać, i staram się choć trochę pomóc klubowi z Bydgoszczy. Pamiętam skąd jestem i dla mnie ta polityka klubu, to także buduje, a te sukcesy sportowe mogą także budować tożsamość, a jeżeli chodzi o tenis stołowy to kibice są tutaj fantastyczni i to też warto pamiętać. Jak ktoś nie wierzy niech przyjdzie na mecz i zobaczy jak wygląda takie rodzinne święto - powiedział Łukasz Schreiber.

Prezes klubu Zbigniew Leszczyński nie ukrywa, że pieniądze od nowego sponsora pozwoliły na zbudowanie silniejszego zespołu.

- Wiadomo, że jak się pojawia taka marka jak Lotto to oczekiwania kibiców są coraz większe. My też chcemy stanąć na wysokości zadania i próbować zagrać o kolejny medal dla Bydgoszczy - powiedział Zbigniew Leszczyński.

Zbigniew Leszczyński, który jest też prezesem Superligi poinformował, że 15 września wszystkie mecze drugiej kolejki odbędą się równocześnie na kilku stołach na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Materiał Eryka Hełminiaka

Bydgoszcz
tenis stołowy

Sport

Toruński kolarz o szansach na rozpoczęcie sezonu

Toruński kolarz o szansach na rozpoczęcie sezonu

2020-05-11, 16:29
Kapitan bydgoskich koszykarzy cieszy się z powrotu do Astorii, a gustuje w kuchni hiszpańskiej

Kapitan bydgoskich koszykarzy cieszy się z powrotu do Astorii, a gustuje w kuchni hiszpańskiej

2020-05-11, 13:27
Jego biurem jest... las, w którym mocno zasuwa. Posłuchajcie rozmowy z kapitanem kadry polskich lekkoatletów

Jego biurem jest... las, w którym mocno zasuwa. Posłuchajcie rozmowy z kapitanem kadry polskich lekkoatletów

2020-05-08, 14:27
Grudziądzcy żużlowcy w komplecie. Przemysław Pawlicki zostaje w GKM

Grudziądzcy żużlowcy w komplecie. Przemysław Pawlicki zostaje w GKM!

2020-05-08, 08:37
Nasze sportowe audycje z ciekawymi tematami dotyczącymi regionu w sobotę i niedzielę od godziny 17:05

Nasze sportowe audycje z ciekawymi tematami dotyczącymi regionu w sobotę i niedzielę od godziny 17:05!

2020-05-07, 14:20
Wioślarka Lotto-Bydgostii kocha przyrodę, gustuje w owocach morza, a kilka lat temu zamieniła Wisłę na Brdę

Wioślarka Lotto-Bydgostii kocha przyrodę, gustuje w owocach morza, a kilka lat temu zamieniła Wisłę na Brdę

2020-05-07, 12:09
Artiom Łaguta zostaje w Grudziądzu

Artiom Łaguta zostaje w Grudziądzu!

2020-05-06, 19:05
Toruńska łyżwiarka figurowa ćwiczy jogę, bawi się z pieskiem, rozwija się też jako... krawcowa

Toruńska łyżwiarka figurowa ćwiczy jogę, bawi się z pieskiem, rozwija się też jako... krawcowa

2020-05-06, 13:42
Nowy koszykarz w Astorii Bydgoszcz

Nowy koszykarz w Astorii Bydgoszcz!

2020-05-06, 11:11
Liderzy zostają w Grudziądzu. GKM porozumiał się z Duńczykami

Liderzy zostają w Grudziądzu. GKM porozumiał się z Duńczykami!

2020-05-05, 15:33
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę