Ekstraklasa siatkarek - wypowiedzi po pierwszym meczu finałowym

2017-04-15, 12:07  Polska Agencja Prasowa

- Jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski - powiedział po wygranym 3:0 spotkaniu z Budowlani Łódź Jakub Głuszak, trener Chemika. Po piątkowym triumfie do zapewnienia sobie kolejnego złotego medalu zespół z Polic potrzebuje tylko dwóch wygranych setów w rewanżowym starciu u siebie w środę 19 kwietnia (godz. 20:30).

Jakub Głuszak (trener Chemika Police): "Wiedziałem, że dziś w Łodzi zagramy bardzo dobre spotkanie. Niewiadomą dla nas było tylko to, jak będzie prezentował się zespół z Łodzi. Widać, że taktyka, którą na niego przygotowaliśmy i realizowaliśmy sprawdziła się. Wróciliśmy do swojego stylu gry, prezentujemy dobrą formę i wskoczyliśmy na swój poziom gry. Dzięki temu jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski. Teraz skupiamy się na tym, żeby zwyciężyć w rewanżu".

Błażej Krzyształowicz (trener Grot Budowlani Łódź):
"Chemik się po nas 'przejechał'. W żadnym elemencie dzisiaj nie funkcjonowaliśmy dobrze. Stąd ten wynik. Teraz musimy zadać sobie pytanie, jak to zmienić i jak to poprawić i czego to było skutkiem. Czy podejścia, rozluźnienia po półfinale, czy też źle poukładanej gry. Przez te parę dni, które zostały do środowego rewanżu będziemy musieli bardzo mocno popracować, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli pozwolić sobie w Szczecinie na podobne spotkanie".

Sylwia Pycia (kapitan Grot Budowlani Łódź): "Wydaje się, że dziś zjadła nas presja. Uległyśmy stresowi. Chemik był dziś zdecydowanie lepszy. Były momenty, że podjęłyśmy walkę, ale to już było za późno i były to za krótkie momenty. Gratuluję zespołowi z Polic, bo dziś był bardzo skuteczny i wygrał zasłużenie. My nie pokazałyśmy tego, co chciałyśmy".

Anna Werblińska (przyjmująca Chemika Police): "Od początku zagrałyśmy dobrze. Nasza zagrywka i przyjęcie pozwoliły nam rozwinąć skrzydła. Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie i wszystko funkcjonowało tak, jak powinno. W rewanżu nie będziemy kalkulować i znów chcemy zwyciężyć".

Sport

Letnia GP w skokach 2019  Kubacki drugi w Wiśle, wygrał Zajc

Letnia GP w skokach 2019 – Kubacki drugi w Wiśle, wygrał Zajc

2019-07-21, 21:04
Letnia GP w skokach - Polska wygrała drużynowy konkurs w Wiśle

Letnia GP w skokach - Polska wygrała drużynowy konkurs w Wiśle!

2019-07-20, 23:45
MŚ par na żużlu 2019  Polacy na trzecim miejscu na półmetku

MŚ par na żużlu 2019 – Polacy na trzecim miejscu na półmetku

2019-07-20, 21:30
Diamentowa Liga 2019 - trzecie miejsce Marcina Lewandowskiego na 800 m

Diamentowa Liga 2019 - trzecie miejsce Marcina Lewandowskiego na 800 m

2019-07-20, 20:31
Tour de France 2019 - Alaphilippe wygrał jazdę indywidualną na czas

Tour de France 2019 - Alaphilippe wygrał jazdę indywidualną na czas

2019-07-19, 21:53
Letnia GP w skokach - Kubacki drugi w kwalifikacjach, 11 Polaków w konkursie

Letnia GP w skokach - Kubacki drugi w kwalifikacjach, 11 Polaków w konkursie

2019-07-19, 19:43
Piłkarska Liga Europy - awans Legii do drugiej rundy eliminacji, Cracovia odpadła

Piłkarska Liga Europy - awans Legii do drugiej rundy eliminacji, Cracovia odpadła

2019-07-19, 08:44
Tour de France 2019 - pierwszy etap w Pirenejach dla Yatesa

Tour de France 2019 - pierwszy etap w Pirenejach dla Yatesa

2019-07-18, 19:10
Letnia GP w skokach 2019 - debiut Dolezala, ale jeszcze bez wielkiej presji

Letnia GP w skokach 2019 - debiut Dolezala, ale jeszcze bez wielkiej presji

2019-07-18, 17:05
Pierwsza runda i koniec Piast Gliwice nie zagra w Lidze Mistrzów

Pierwsza runda i koniec! Piast Gliwice nie zagra w Lidze Mistrzów!

2019-07-17, 22:47
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę