Ekstraklasa siatkarek - wypowiedzi po pierwszym meczu finałowym

2017-04-15, 12:07  Polska Agencja Prasowa

- Jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski - powiedział po wygranym 3:0 spotkaniu z Budowlani Łódź Jakub Głuszak, trener Chemika. Po piątkowym triumfie do zapewnienia sobie kolejnego złotego medalu zespół z Polic potrzebuje tylko dwóch wygranych setów w rewanżowym starciu u siebie w środę 19 kwietnia (godz. 20:30).

Jakub Głuszak (trener Chemika Police): "Wiedziałem, że dziś w Łodzi zagramy bardzo dobre spotkanie. Niewiadomą dla nas było tylko to, jak będzie prezentował się zespół z Łodzi. Widać, że taktyka, którą na niego przygotowaliśmy i realizowaliśmy sprawdziła się. Wróciliśmy do swojego stylu gry, prezentujemy dobrą formę i wskoczyliśmy na swój poziom gry. Dzięki temu jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski. Teraz skupiamy się na tym, żeby zwyciężyć w rewanżu".

Błażej Krzyształowicz (trener Grot Budowlani Łódź):
"Chemik się po nas 'przejechał'. W żadnym elemencie dzisiaj nie funkcjonowaliśmy dobrze. Stąd ten wynik. Teraz musimy zadać sobie pytanie, jak to zmienić i jak to poprawić i czego to było skutkiem. Czy podejścia, rozluźnienia po półfinale, czy też źle poukładanej gry. Przez te parę dni, które zostały do środowego rewanżu będziemy musieli bardzo mocno popracować, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli pozwolić sobie w Szczecinie na podobne spotkanie".

Sylwia Pycia (kapitan Grot Budowlani Łódź): "Wydaje się, że dziś zjadła nas presja. Uległyśmy stresowi. Chemik był dziś zdecydowanie lepszy. Były momenty, że podjęłyśmy walkę, ale to już było za późno i były to za krótkie momenty. Gratuluję zespołowi z Polic, bo dziś był bardzo skuteczny i wygrał zasłużenie. My nie pokazałyśmy tego, co chciałyśmy".

Anna Werblińska (przyjmująca Chemika Police): "Od początku zagrałyśmy dobrze. Nasza zagrywka i przyjęcie pozwoliły nam rozwinąć skrzydła. Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie i wszystko funkcjonowało tak, jak powinno. W rewanżu nie będziemy kalkulować i znów chcemy zwyciężyć".

Sport

Kolejne zwycięstwo bydgoskich koszykarzy we własnej hali

Kolejne zwycięstwo bydgoskich koszykarzy we własnej hali

2020-01-24, 19:56
Łyżwiarze figurowi z Torunia rywalizują w mistrzostwach Europy

Łyżwiarze figurowi z Torunia rywalizują w mistrzostwach Europy

2020-01-23, 21:29
Koszykarki z Hiszpanii wygrały w Bydgoszczy z Artego [DŹWIĘK]

Koszykarki z Hiszpanii wygrały w Bydgoszczy z Artego [DŹWIĘK]

2020-01-23, 19:47
Pierwsze w sezonie ligowe zwycięstwo bydgoskich siatkarzy

Pierwsze w sezonie ligowe zwycięstwo bydgoskich siatkarzy

2020-01-22, 20:25
Koszykarze Anwilu przegrali w Belgii ważny mecz Ligi Mistrzów

Koszykarze Anwilu przegrali w Belgii ważny mecz Ligi Mistrzów

2020-01-21, 22:04
Słynne Szarotki pokonane na lodowisku w Toruniu w rzutach karnych

Słynne "Szarotki" pokonane na lodowisku w Toruniu w rzutach karnych

2020-01-21, 21:17
Kolejna przegrana toruńskich koszykarzy w Lidze Mistrzów

Kolejna przegrana toruńskich koszykarzy w Lidze Mistrzów

2020-01-21, 19:58
Marcin Lewandowski i Adam Kszczot oficjalnie bez trenera

Marcin Lewandowski i Adam Kszczot oficjalnie bez trenera

2020-01-20, 13:00
W środę transmitować będziemy mecz bydgoskich siatkarzy, a w sobotę koszykarzy z Włocławka

W środę transmitować będziemy mecz bydgoskich siatkarzy, a w sobotę koszykarzy z Włocławka

2020-01-20, 07:55
Koszykarze z Włocławka powalczą w Belgii o fazę play-off Ligi Mistrzów

Koszykarze z Włocławka powalczą w Belgii o fazę play-off Ligi Mistrzów

2020-01-20, 07:44
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę