„Dzień transferowy” w klubach z naszego regionu. Aż cztery z nich ogłosiły zawodników

2024-06-10, 17:36  Redakcja
Łukasz Szarek (na pierwszym planie) wciąż będzie reprezentował barwy BKS-u/fot.: Archiwum/Patryk Głowacki

Łukasz Szarek (na pierwszym planie) wciąż będzie reprezentował barwy BKS-u/fot.: Archiwum/Patryk Głowacki

Poniedziałek przyniósł sporo ruchów transferowych w klubach z województwa kujawsko-pomorskiego. Umowy ze swoimi graczami przedłużyli BKS Visła Proline Bydgoszcz i KH Energa Toruń. Nowymi nabytkami pochwalili się Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, a także Sokół & Hagric Mogilno.

BKS ogłosił, że na kolejny sezon Tauron 1. Ligi w drużynie pozostało sześciu zawodników. Są nimi libero Bartosz Dzierżyński i Wojciech Malinowski, przyjmujący Tomasz Polczyk i Igor Tysiak, atakujący Łukasz Szarek oraz środkowy Emil Narkowicz. Od środy klub zacznie prezentacje nowych nabytków.

Pierwszym transferem pochwalił się Sokół Mogilno. Beniaminek Tauron Ligi podpisał kontrakt z Karoliną Pancewicz. Libero na dobre zaczęła swoją siatkarską przygodę w #VolleyWrocław. Ostatnie trzy sezony spędziła ona w Stali Mielec.

Przedłużenie umowy z zawodnikiem ogłosiła KH Energa. Trzeci sezon w zespole spędzi Jakub Prokurat. W zeszłych rozgrywkach Tauron Hokej Ligi wystąpił on w 37 meczach, zdobywając 3 gole i 4 asysty.

Nowego koszykarza zaprezentowała Astoria. Do pierwszoligowej drużyny dołączył Filip Siewruk. Silny skrzydłowy zaczął poprzedni sezon w Anwilu Włocławek, następnie przenosząc się do SKS-u Fulimpex Starogard Gdański. W barwach „Kociewskich Diabłów” 22-latek rozegrał 27 meczów, zdobywając średnio 11,5 punktu.

Sport

IO w Tokiokajakarstwo. Srebro dla Polski - Naja i Puławska zdobyły medal w K2 500 m

IO w Tokio/kajakarstwo. Srebro dla Polski - Naja i Puławska zdobyły medal w K2 500 m

2021-08-03, 08:30
Białoruska sprinterka Kryscina Cimanouska otrzymała wizę humanitarną. Bydgoszcz oferuje pomoc

Białoruska sprinterka Kryscina Cimanouska otrzymała wizę humanitarną. Bydgoszcz oferuje pomoc!

2021-08-02, 20:38
Z wielką pompą Grudziądz przywitał medalistkę z Tokio

Z „wielką pompą” Grudziądz przywitał medalistkę z Tokio

2021-08-02, 20:17
IO w Tokio - Udany poniedziałek Michalika, koniec szans w siatkówce plażowej

IO w Tokio - Udany poniedziałek Michalika, koniec szans w siatkówce plażowej

2021-08-02, 17:48
Wytrenowani maksymalnie, gotowi zdobywać medale wyruszają na podbój Tokio [zdjęcia]

Wytrenowani maksymalnie, gotowi zdobywać medale wyruszają na podbój Tokio [zdjęcia]

2021-08-02, 16:10
IO w Tokiolekkoatletyka - Nowicki i niepewny Fajdek w finale

IO w Tokio/lekkoatletyka - Nowicki i niepewny Fajdek w finale

2021-08-02, 08:42
Polonia przegrywa z Wilkami. Jest jeszcze szansa na play-off dla Bydgoszczy

Polonia przegrywa z Wilkami. Jest jeszcze szansa na play-off dla Bydgoszczy?

2021-08-01, 19:04
Włodarczyk pokazała moc, siatkarze zdominowali Kanadę, żeglarki walczą o złoto - podsumowanie niedzieli

Włodarczyk pokazała moc, siatkarze zdominowali Kanadę, żeglarki walczą o złoto - podsumowanie niedzieli

2021-08-01, 17:11
Siatkówka. Czwarte zwycięstwo Polaków w Tokio Które miejsce w grupie

Siatkówka. Czwarte zwycięstwo Polaków w Tokio! Które miejsce w grupie?

2021-08-01, 10:03
IO w Tokio - W sobotę pierwsze złoto Polski, dyskwalifikacja walczącego o medal Myszki

IO w Tokio - W sobotę pierwsze złoto Polski, dyskwalifikacja walczącego o medal Myszki

2021-08-01, 00:52
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę