Kierowco! Wstrzymaj nerwy przed bramkami na A1

2020-07-25, 12:06  Polska Agencja Prasowa/PID o. Bydgoszcz
Zatory przed wjazdem na płatny odcinek autostrady A1./fot. Archiwum

Zatory przed wjazdem na płatny odcinek autostrady A1./fot. Archiwum

Wydłużyły się korki przed bramkami wjazdowymi na płatny odcinek autostrady A1 w Nowej Wsi koło Torunia w kierunku Gdańska. Czas oczekiwania na przejazd wynosi ponad pół godziny – poinformowało w sobotę Centrum Kontroli Ruchu Autostrady A1.

Wcześniej na przejazd trzeba było czekać ponad kwadrans. Kolejki samochodów w Nowej Wsi wynikają z dużego natężenia ruchu na A1 w związku ze wzmożonymi wyjazdami turystycznymi oraz konieczności zatrzymania się w punkcie poboru opłat.

Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny, przejazd dalszą częścią trasy w kierunku Łodzi jest darmowy. (PAP)

Od godz. 11:52 w kierunku Gdańska tworzą się niewielkie utrudnienia drogowe na bramkach wyjazdowych w Rusocinie.

Centrum Kontroli Ruchu Autostrady A1 poinformowało, że od godz. 11:55 na bramkach wyjazdowych w Nowej Wsi kierunek Łódź tworzą się utrudnienia drogowe spowodowane dużym natężeniem ruchu. Czas oczekiwania powyżej 15 min.

Toruń

Region

Torunianie Murem za Owsiakiem. Popierają działania szefa WOŚP

Torunianie "Murem za Owsiakiem". Popierają działania szefa WOŚP

2019-01-28, 07:06
Nasz Chór - tak go nazywają szubinianie - obchodzi 40-lecie

"Nasz Chór" - tak go nazywają szubinianie - obchodzi 40-lecie

2019-01-28, 06:04
Śmierć na drodze. Uwaga kierowcy W regionie jest ślisko

Śmierć na drodze. Uwaga kierowcy! W regionie jest ślisko!

2019-01-27, 20:02
Będzie pomoc dla pogorzelców z Ciechocinka. Kilka rodzin straciło dach nad głową

Będzie pomoc dla pogorzelców z Ciechocinka. Kilka rodzin straciło dach nad głową

2019-01-27, 12:15
Dla miasta urody i mieszkańców wygody

Dla miasta urody i mieszkańców wygody!

2019-01-27, 10:00
Załóż konto Zintegrowanego Informatora Pacjenta

Załóż konto Zintegrowanego Informatora Pacjenta

2019-01-27, 08:00
One billion risingNazywam się miliard - zatańczą przeciw przemocy

"One billion rising/Nazywam się miliard" - zatańczą przeciw przemocy!

2019-01-27, 07:00
Bawią się bez barier w toruńskim Dworze Artusa

Bawią się "bez barier" w toruńskim Dworze Artusa

2019-01-26, 20:35
Mieszkańcy Szubina stanęli murem za Jurkiem Owsiakiem

Mieszkańcy Szubina stanęli "murem" za Jurkiem Owsiakiem

2019-01-26, 18:18
O onkologii w salonach kosmetycznych

O onkologii w salonach kosmetycznych?

2019-01-26, 17:07
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę