Samochód wpadł do Noteci. Kierowca i pasażerowie pijani?

2019-02-28, 09:01  Kamila Zroślak/Redakcja
Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy podróżujący pojazdem byli pod wpływem alkoholu

Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy podróżujący pojazdem byli pod wpływem alkoholu

Trzy osoby trafiły do szpitala po nocnym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 245 w Łabiszynie. Kierowca samochodu osobowego nie opanował pojazdu, który dachował i wpadł do Noteci.

Komenda powiatowa policji w Żninie została powiadomiona o wypadku w Łabiszynie o godz. 2.30. - Na miejscu policjanci zastali pojazd osobowy, który leżał w kanale rzeki Noteć - informuje młodszy aspirant Wioletta Burzych z policji w Żninie. - Były tam już dwa zastępy straży pożarnej oraz karetka pogotowia, udzielali pomocy ofiarom wypadku.

Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy podróżujący tym pojazdem byli pod wpływem alkoholu.

Mówi młodszy aspirant Wioletta Burzych z policji w Żninie

Region

Opiekunowie na kwarantannie, a terytorialsi na służbie w domu dziecka

Opiekunowie na kwarantannie, a terytorialsi na służbie w domu dziecka

2020-11-20, 14:45
Prosto z kabiny motorniczego - tak się jeździ tramwajem po Kujawskiej [WIDEO]

Prosto z kabiny motorniczego - tak się jeździ tramwajem po Kujawskiej! [WIDEO]

2020-11-20, 12:02
Rozmowa Dnia: co ma budżet UE do praworządności Jakie są jej kryteria

Rozmowa Dnia: co ma budżet UE do praworządności? Jakie są jej kryteria?

2020-11-20, 10:30
Dostali grant. Zadbają o szkolenia, edukację i... czyste powietrze

Dostali grant. Zadbają o szkolenia, edukację i... czyste powietrze

2020-11-20, 08:20
Radni Torunia zajęli się projektem budżetu miasta na 2021 r.

Radni Torunia zajęli się projektem budżetu miasta na 2021 r.

2020-11-19, 21:35
Nie lubił byłego teścia Nawet po jego śmierci

Nie lubił byłego teścia? Nawet po jego śmierci?

2020-11-19, 19:35
Bydgoski szpital trzeci w Polsce wśród tych z kontraktem z NFZ powyżej 89 mln zł

Bydgoski szpital trzeci w Polsce wśród tych „z kontraktem z NFZ powyżej 89 mln zł"

2020-11-19, 18:20
Reorganizacja w MZK w Bydgoszczy i obawy związkowców

Reorganizacja w MZK w Bydgoszczy i obawy związkowców

2020-11-19, 17:38
Dr Rajewski: Nie lekceważmy objawów. Potem może być za późno [wywiad]

Dr Rajewski: Nie lekceważmy objawów. Potem może być za późno [wywiad]

2020-11-19, 16:49
Prezydent: Najtrudniejsze, gdy ktoś odchodzi. Pogrzeb muzyka, który zmarł na COVID-19

Prezydent: Najtrudniejsze, gdy ktoś odchodzi. Pogrzeb muzyka, który zmarł na COVID-19

2020-11-19, 13:02
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę