Partnerstwo publiczno-prywatne - konferencja w Toruniu

2013-09-26, 12:17  Monika Kaczyńska

Przedstawiciele administracji samorządowej i przedsiębiorcy spotkali się w czwartek w Toruniu. Okazją do spotkania jest odbywająca się na UMK konferencja pod hasłem "Partnerstwo publiczno-prywatne jako prawna forma realizacji zadań przez jednostki samorządu terytorialnego w kontekście funduszy europejskich".

Celem konferencji jest wyjaśnienie zasad partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) w kontekście funduszy europejskich i zaprezentowanie dobrych praktyk w tej dziedzinie.

W Polsce PPP kuleje. Powodem nie jest jednak np. brak pieniędzy, a skomplikowane przepisy.

Partnerstwo publiczno-prywatne utrudnione jest w Polsce choćby przez skomplikowane przepisy. Materiał Moniki Kaczyńskiej (Popołudnie z nami)

Region

POLREGIO przejmie pracowników Arrivy Tak ustalono na spotkaniu z marszałkiem [list]

POLREGIO przejmie pracowników Arrivy? Tak ustalono na spotkaniu z marszałkiem [list]

2021-12-01, 17:04
Koronawirus na fermie norek w powiecie nakielskim To trzeci przypadek w Polsce

Koronawirus na fermie norek w powiecie nakielskim! To trzeci przypadek w Polsce

2021-12-01, 15:00
Bydgoski Budżet Obywatelski: 337 inwestycji, głosowanie przez cały grudzień

Bydgoski Budżet Obywatelski: 337 inwestycji, głosowanie przez cały grudzień

2021-12-01, 14:13
Trzy uczelnie wyższe przechodzą na nauczanie zdalne. Inne to rozważają

Trzy uczelnie wyższe przechodzą na nauczanie zdalne. Inne to rozważają

2021-12-01, 13:07
Poznała go przez Internet. Uwierzyła i przelała kilkadziesiąt tysięcy euro

Poznała go przez Internet. Uwierzyła i przelała kilkadziesiąt tysięcy euro

2021-12-01, 12:11
Szpital tymczasowy w Ciechocinku przyjmie w środę pierwszych pacjentów

Szpital tymczasowy w Ciechocinku przyjmie w środę pierwszych pacjentów

2021-12-01, 11:20
Psychiatrzy ze szpitala w Świeciu wrócili do pracy. Ich pensje wzrosną o 50 procent

Psychiatrzy ze szpitala w Świeciu wrócili do pracy. Ich pensje wzrosną o 50 procent

2021-12-01, 10:15
Dar spółki Polski Cukier dla Caritas. Żywność trafi do potrzebujących

Dar spółki Polski Cukier dla Caritas. Żywność trafi do potrzebujących

2021-12-01, 07:55
Najbardziej potrzebne są produkty długoterminowe. Trwa zbiórka żywności

Najbardziej potrzebne są produkty długoterminowe. Trwa zbiórka żywności

2021-12-01, 06:45
Protest pracowników włocławskiego MOPR-u przed Urzędem Miasta

Protest pracowników włocławskiego MOPR-u przed Urzędem Miasta

2021-11-30, 21:20
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę