NIK pozytywnie ocenia pracę bydgoskich strażników miejskich

2016-05-04, 13:56  Agata Polcyn

Bydgoscy Strażnicy Miejscy dobrze zarabiają i dobrze pracują - tak wynika z opublikowanego dziś raportu Najwyższej Izby Kontroli.

Strażnik w Bydgoszczy zarabia przeciętnie 3 140 złotych brutto. Największe pensje, 4 164 złotych brutto, mają jego koledzy z Warszawy, najmniejsze - strażnicy z Zielonej Góry - 2 229 zł brutto.

Na jednego strażnika w stolicy województwa przypada ponad 1900 mieszkańców - to całkiem niezły wynik. W Rzeszowie na jednego funkcjonariusza straży miejskiej przypada aż 3040 mieszkańców, a w Szczecinie 3318.

Z analizy wynika, że strażnicy w niemal wszystkich miastach wojewódzkich nie mają problemów z wykonywaniem swoich zadań. Kłopoty pojawiły się tylko w Rzeszowie - funkcjonariusze nie mogli tam dostarczać pijanych osób do izby wytrzeźwień, bo nie posiadali odpowiedniego samochodu.

Region

Wypadki na przejazdach kolejowych to plaga. Działają wspólnie, by ich nie było

Wypadki na przejazdach kolejowych to plaga. Działają wspólnie, by ich nie było

2022-07-22, 21:00
Pamiętają o bohaterach Powstania Wielkopolskiego. Obchody w Lisewie Kościelnym

Pamiętają o bohaterach Powstania Wielkopolskiego. Obchody w Lisewie Kościelnym

2022-07-22, 18:58
Karambol pięciu samochodów na A1. Duża kolizja pod Włocławkiem

Karambol pięciu samochodów na A1. Duża kolizja pod Włocławkiem

2022-07-22, 17:58
Szpital na Bielanach otwiera hematologię. Zatrudni lekarzy z lecznicy miejskiej

Szpital na Bielanach otwiera hematologię. Zatrudni lekarzy z lecznicy miejskiej

2022-07-22, 15:52
Mieli wylecieć na wakacje, a nie wpuszczono ich do samolotu. Dlaczego

Mieli wylecieć na wakacje, a nie wpuszczono ich do samolotu. Dlaczego?

2022-07-22, 15:00
Czwarta dawka szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób w wieku 60-79 lat

Czwarta dawka szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób w wieku 60-79 lat

2022-07-22, 14:03
Kolejna rozprawa patostreamera Marcina O. Świadkowie nie dotarli

Kolejna rozprawa patostreamera Marcina O. Świadkowie nie dotarli

2022-07-22, 13:05
  .    [  ]

Українці відвідали Бидгощ. Хто був екскурсоводом? [читай і слухай]

2022-07-22, 12:20
Akcja w centrum Bydgoszczy. Kilogramy amfetaminy w samochodzie [zdjęcia, wideo]

Akcja w centrum Bydgoszczy. Kilogramy amfetaminy w samochodzie [zdjęcia, wideo]

2022-07-22, 11:03
Coraz bliżej końca przebudowy młynów Richtera w Toruniu [zdjęcia]

Coraz bliżej końca przebudowy młynów Richtera w Toruniu [zdjęcia]

2022-07-22, 10:02
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę