Panie z gminy Osielsko wzięły się za siebie! Która metamorfoza będzie najlepsza?

2022-05-18, 20:00  Jolanta Fischer/Redakcja
Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. /fot. nadesłane

Trzydzieści kobiet z Osielska bierze udział w trzymiesięcznym „Letnim Wyzwaniu" z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Finałem ma być osiągnięcie wakacyjnej odnowy, czyli m.in. wymarzonej sylwetki oraz nauka kosmetycznych trików. Autorka najbardziej spektakularnej metamorfozy może liczyć na nagrody.

- Jest to jakaś motywacja, bo jednak samemu ciężko, mimo wielu możliwości w gminie. W samotności nie ma tego zapalnika...

- Po pierwsze, żeby nauczyć się dobrych nawyków żywieniowych, no i ruch jest wskazany. Sama chodzę z kijkami, ale tu mam lepszą motywację. Nowe znajomości, dziewczyny są super. Trochę tu i ówdzie się poodkładało i lepiej, żeby tego nie było. Lżej mi się żyje i lepiej, jak tego nie ma...

- W grupie łatwiej, bo jedna drugą wspiera, jest motywacja i rywalizacja, jest o co walczyć... - mówią uczestniczki zajęć.

- Mamy fantastyczną grupę pań w różnym wieku i zadanie polega na tym, że edukuje je z psychodietetyki - mówi Agnieszka Budaj, dietetyk i trener przygotowania motorycznego.
- Ćwiczymy dwa razy w tygodniu. W zajęciach bierze udział 30 pań, jest nawet lista rezerwowa. Zgłosił się także pan, jednak przestraszył się przewagi kobiet. Żałuję, że tego rodzynka z nami nie ma. Oferta była skierowana także do panów, ale panie są jednak odważniejsze do takich publicznych wystąpień. Jeśli panie będą się trzymać moich wytycznych, to bez problemu przez 3 miesiące można zrzucić 10 kg. Wartość nagród przekracza ponad 1 tys. złotych. Są to zabiegi, metamorfoza upiększająca i kontynuacja programu odchudzającego w moim gabinecie. Warto o siebie walczyć.

Letnie Wyzwanie rozpoczęło się 5 maja i jest darmowe. Nagrody finansuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku.

Materiał Jolanty Fischer (Popołudnie z nami)

Region

Atak na policjanta w Toruniu. Napastnik odłożył dwie maczety, ale próbował użyć noża

Atak na policjanta w Toruniu. Napastnik odłożył dwie maczety, ale próbował użyć noża

2025-12-09, 15:29
Włamał się dwa razy do tego samego jubilera na Błoniu. Za każdym razem kradł obrączki

Włamał się dwa razy do tego samego jubilera na Błoniu. Za każdym razem kradł obrączki

2025-12-09, 14:36
58-latek zatrzymany za narkotyki, papierosy oraz tytoń bez akcyzy. Udana akcja policjantów z Tucholi

58-latek zatrzymany za narkotyki, papierosy oraz tytoń bez akcyzy. Udana akcja policjantów z Tucholi

2025-12-09, 13:47
Uwaga Oszuści podszywają się pod Ministerstwo Finansów. Żądają zapłaty za parkowanie

Uwaga! Oszuści podszywają się pod Ministerstwo Finansów. Żądają zapłaty za parkowanie

2025-12-09, 13:04
Zagrają i zaśpiewają dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Już w piątek charytatywny koncert

Zagrają i zaśpiewają dla uczniów ze specjalnymi potrzebami. Już w piątek charytatywny koncert

2025-12-09, 12:58
Podróż pociągiem na linii Aleksandrów Kujawski-Ciechocinek znów możliwa. Połączenie wraca po 14 latach

Podróż pociągiem na linii Aleksandrów Kujawski-Ciechocinek znów możliwa. Połączenie wraca po 14 latach

2025-12-09, 11:23
Dobra informacja dla emerytów i rencistów. Świadczenia od ZUS-u jeszcze przed świętami

Dobra informacja dla emerytów i rencistów. Świadczenia od ZUS-u jeszcze przed świętami

2025-12-09, 10:36
Bydgoszcz sprzed stu lat uwieczniona na zdjęciach. Wydano specjalny album

Bydgoszcz sprzed stu lat uwieczniona na zdjęciach. Wydano specjalny album

2025-12-09, 09:41
Aneta Jędrzejewska: Na HMŚ samorząd wyda ponad 30 milionów [Rozmowa Dnia]

Aneta Jędrzejewska: Na HMŚ samorząd wyda ponad 30 milionów [Rozmowa Dnia]

2025-12-09, 08:50
Osoby z niepełnosprawnościami stworzyły cudowne rękodzieła. Zakupy w szczytnym celu w Toruniu [zdjęcia]

Osoby z niepełnosprawnościami stworzyły cudowne rękodzieła. Zakupy w szczytnym celu w Toruniu [zdjęcia]

2025-12-09, 07:55
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę