PGE Ekstraliga - GKM powalczy z Motorem. Na trybunach kibice, w składzie debiutant. Transmisja w Radiu PiK!

2021-05-14, 12:03  Redakcja/gkm.grudziadz.net
Zawodnik Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz Nicki Pedersen (kask czerwony) i Przemysław Pawlicki (niebieski) oraz Bartosz Zmarzlik (żółty) z Moje Bermudy Stal Gorzów PAP/Tytus Żmijewski

Zawodnik Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz Nicki Pedersen (kask czerwony) i Przemysław Pawlicki (niebieski) oraz Bartosz Zmarzlik (żółty) z Moje Bermudy Stal Gorzów PAP/Tytus Żmijewski

Żużlowcy ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz podejmą w sobotę Motor Lublin. Na trybuny wrócą kibice, którzy będą mogli obejrzeć debiut nowego zawodnika w składzie GKM-u - Pawła Miesiąc

Po raz pierwszy w tym sezonie grudziądzcy kibice będą mieli okazję obejrzeć na stadionie swoich ulubieńców. Do tej pory żużlowe mecze odbywały się bez udziału publiczności, ale podczas sobotniego pojedynku PGE Ekstraligi widownia zapełni się w 25. procentach.

Zoolescz DPV Logistic GKM podejmie Motor Lublin i będzie to z pewnością kolejne bardzo trudne starcie na Hallera 4. Motor jest jednym z kandydatów do medalu w tym sezonie Ekstraligi.

Wsparciem dla drużyny gospodarzy ma być nowa twarz w zespole - Paweł Miesiąc. Na oficjalnej stronie klubu czytamy, że 36-letni zawodnik w swojej karierze reprezentował barwy klubów z Rzeszowa, Daugavpils oraz Lublina. To właśnie w tym ostatnim klubie dał się poznać na torach PGE Ekstraligi jako ambitny i waleczny żużlowiec, którego stać na dobre wyniki w najlepszej lidze świata. Przed sezonem 2021 parafował kontakt w Tarnowie, jednak w obliczu problemów Unii otrzymał zgodę na poszukiwanie nowego zespołu.

– Jestem bojowo nastawiony. Chcę pomóc drużynie i pokazać, że potrafię się ścigać z najlepszymi. Chcę żeby klub na mnie stawiał, a ja odwdzięczę się na torze – powiedział tuż po parafowaniu umowy z grudziądzkim klubem Miesiąc.


W drużynie przeciwnika zobaczymy m.in. byłego wieloletniego kapitana GKM-u Krzysztofa Buczkowskiego, a także świetnie dysponowanych w tym roku, Jarosława Hampela, Grigorija Łagutę i Mikkela Michelsena.

Awizowane składy:

Motor Lublin
1. Grigorij Łaguta
2. Krzysztof Buczkowski
3. Jarosław Hampel
4. Mark Karion
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Roman Lachbaum
11. Paweł Miesiąc
12. Kenneth Bjerre
13. Nicki Pedersen
14. Denis Zieliński
15. Mateusz Bartkowiak

Spotkanie ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godz. 21:00. Transmisja w naszej audycji „Muzyka i sport”, która rozpocznie się o tej samej godzinie. Serdecznie zapraszamy!

Sport

Ekstraklasa koszykarzy - Milicic: musimy tak grać w obronie, żeby cokolwiek osiągnąć

Ekstraklasa koszykarzy - Milicic: musimy tak grać w obronie, żeby cokolwiek osiągnąć

2019-03-17, 10:00
Formuła 1 - Robert Kubica ostatni w Melbourne, zwycięstwo Bottasa

Formuła 1 - Robert Kubica ostatni w Melbourne, zwycięstwo Bottasa

2019-03-17, 08:22
Ekstraklasa koszykarzy - Anwil Włocławek pewnie pokonał HydroTruck Radom

Ekstraklasa koszykarzy - Anwil Włocławek pewnie pokonał HydroTruck Radom

2019-03-17, 07:00
Ekstraklasa koszykarek - wyjazdowe zwycięstwa Artego i Energii

Ekstraklasa koszykarek - wyjazdowe zwycięstwa Artego i Energii

2019-03-16, 22:03
PŚ w skokach - czwarte miejsce Polaków w Vikersund, triumf Słoweńców

PŚ w skokach - czwarte miejsce Polaków w Vikersund, triumf Słoweńców

2019-03-16, 20:52
Paryż-Nicea 2019 - Michał Kwiatkowski stracił pozycję lidera

Paryż-Nicea 2019 - Michał Kwiatkowski stracił pozycję lidera

2019-03-16, 18:21
MŚ koszykarzy 2019 - Polacy w grupie marzeń Sprawdź ich rywali

MŚ koszykarzy 2019 - Polacy w grupie marzeń! Sprawdź ich rywali

2019-03-16, 13:04
Ekstraklasa koszykarzy - Damian Kulig: rozluźnienie powoduje kłopoty

Ekstraklasa koszykarzy - Damian Kulig: rozluźnienie powoduje kłopoty

2019-03-16, 12:00
Formuła 1 - Hamilton wygrał kwalifikacje w Melbourne, Kubica ostatni

Formuła 1 - Hamilton wygrał kwalifikacje w Melbourne, Kubica ostatni

2019-03-16, 10:15
Ekstraklasa siatkarzy - Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z MKS-em Będzin

Ekstraklasa siatkarzy - Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z MKS-em Będzin

2019-03-16, 10:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę