Ekstraklasa siatkarek - wypowiedzi po pierwszym meczu finałowym

2017-04-15, 12:07  Polska Agencja Prasowa

- Jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski - powiedział po wygranym 3:0 spotkaniu z Budowlani Łódź Jakub Głuszak, trener Chemika. Po piątkowym triumfie do zapewnienia sobie kolejnego złotego medalu zespół z Polic potrzebuje tylko dwóch wygranych setów w rewanżowym starciu u siebie w środę 19 kwietnia (godz. 20:30).

Jakub Głuszak (trener Chemika Police): "Wiedziałem, że dziś w Łodzi zagramy bardzo dobre spotkanie. Niewiadomą dla nas było tylko to, jak będzie prezentował się zespół z Łodzi. Widać, że taktyka, którą na niego przygotowaliśmy i realizowaliśmy sprawdziła się. Wróciliśmy do swojego stylu gry, prezentujemy dobrą formę i wskoczyliśmy na swój poziom gry. Dzięki temu jesteśmy bardzo blisko obronienia mistrzostwa Polski. Teraz skupiamy się na tym, żeby zwyciężyć w rewanżu".

Błażej Krzyształowicz (trener Grot Budowlani Łódź):
"Chemik się po nas 'przejechał'. W żadnym elemencie dzisiaj nie funkcjonowaliśmy dobrze. Stąd ten wynik. Teraz musimy zadać sobie pytanie, jak to zmienić i jak to poprawić i czego to było skutkiem. Czy podejścia, rozluźnienia po półfinale, czy też źle poukładanej gry. Przez te parę dni, które zostały do środowego rewanżu będziemy musieli bardzo mocno popracować, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli pozwolić sobie w Szczecinie na podobne spotkanie".

Sylwia Pycia (kapitan Grot Budowlani Łódź): "Wydaje się, że dziś zjadła nas presja. Uległyśmy stresowi. Chemik był dziś zdecydowanie lepszy. Były momenty, że podjęłyśmy walkę, ale to już było za późno i były to za krótkie momenty. Gratuluję zespołowi z Polic, bo dziś był bardzo skuteczny i wygrał zasłużenie. My nie pokazałyśmy tego, co chciałyśmy".

Anna Werblińska (przyjmująca Chemika Police): "Od początku zagrałyśmy dobrze. Nasza zagrywka i przyjęcie pozwoliły nam rozwinąć skrzydła. Byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie i wszystko funkcjonowało tak, jak powinno. W rewanżu nie będziemy kalkulować i znów chcemy zwyciężyć".

Sport

Tauron 1. Liga - Zwycięski marsz Visły Bydgoszcz trwa

Tauron 1. Liga - Zwycięski marsz Visły Bydgoszcz trwa

2021-02-21, 11:45
Lekkoatletyczne HMP - złoty medal i świetny wynik Ewy Swobody na 60 m, medale dla lekkoatletów z regionu

Lekkoatletyczne HMP - złoty medal i świetny wynik Ewy Swobody na 60 m, medale dla lekkoatletów z regionu

2021-02-21, 10:23
Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski - dwa minima na HME. Toruń szczęśliwy dla Duszyńskiego i Kaczmarek

Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski - dwa minima na HME. Toruń szczęśliwy dla Duszyńskiego i Kaczmarek

2021-02-20, 17:44
PŚ w skokach - Polska siódma w konkursie drużyn mieszanych

PŚ w skokach - Polska siódma w konkursie drużyn mieszanych

2021-02-20, 14:00
Tauron Liga - Joker Świecie wraca z Wrocławia z punktem

Tauron Liga - Joker Świecie wraca z Wrocławia z punktem

2021-02-20, 12:15
KoszKadra - Polacy awansowali na mistrzostwa Europy mimo minimalnej porażki z Hiszpanią

KoszKadra - Polacy awansowali na mistrzostwa Europy mimo minimalnej porażki z Hiszpanią

2021-02-20, 11:39
W ten weekend najważniejsza będzie lekkoatletyka, czyli mistrzostwa w Toruniu

W ten weekend najważniejsza będzie lekkoatletyka, czyli mistrzostwa w Toruniu!

2021-02-19, 19:38
Kamil Stoch drugi w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnovie

Kamil Stoch drugi w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnovie

2021-02-19, 16:25
Igrzyska Olimpijskie w Tokio - Seiko Hashimoto szefową Komitetu Organizacyjnego

Igrzyska Olimpijskie w Tokio - Seiko Hashimoto szefową Komitetu Organizacyjnego

2021-02-19, 08:00
Energa Basket Liga Kobiet - Basket 25 przegrywa w Lublinie

Energa Basket Liga Kobiet - Basket 25 przegrywa w Lublinie

2021-02-18, 19:17
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę