KH Energa Toruń podziękowała kibicom. Ostatnie spotkanie na Tor-Torze

2026-03-18, 13:22  WS
Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor. Wtorkowe wydarzenie miało być przede wszystkim formą podziękowania dla fanów za wsparcie w trakcie rozgrywek, ale było także okazją do rozmów, wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Przypomnijmy, że w poprzedni czwartek Torunianie przegrali z Unią Oświęcim siódmy mecz ćwierćfinału Tauron Hokej Ligi i odpadli z dalszej rywalizacji.

Podczas spotkania z kibicami nie zabrakło podsumowania zakończonych rozgrywek i pierwszych refleksji po play-offach. Napastnik Patryk Napiórkowski przyznał, że indywidualnie był to dla niego bardzo ważny rok. Podkreślał, że zyskał nowe doświadczenie i sportową ogładę, choć jednocześnie w drużynie pozostał niedosyt, bo półfinał był na wyciągnięcie ręki.

Jednym z zawodników, którzy najmocniej zaznaczyli swoją obecność w tym sezonie, był Jakub Lewandowski. 24-letni napastnik wrócił do Torunia po niemal 10 latach i szybko stał się jedną z ważniejszych postaci zespołu. Gdzie zagra w 2026 roku? Na razie o tym nie myśli. Jak zaznaczył aktualnie najważniejsza jest regeneracja, odpoczynek i chłodna analiza minionych miesięcy.

Materiał przygotował Wiktor Sobociński

Toruń
hokej na lodzie

Sport

Ekstraklasa koszykarzy - powrót Astorii Bydgoszcz po trzech latach [zdjęcia, wideo]

Ekstraklasa koszykarzy - powrót Astorii Bydgoszcz po trzech latach! [zdjęcia, wideo]

2026-05-27, 21:52
Magda Linette po zwycięstwie nad Ostapenko zagra w trzeciej rundzie z Igą Świątek

Magda Linette po zwycięstwie nad Ostapenko zagra w trzeciej rundzie z Igą Świątek

2026-05-27, 16:21
Iga Świątek wygrała z czeszką Sarą Bejlek w drugiej rundzie wielkoszlemowego French Open

Iga Świątek wygrała z czeszką Sarą Bejlek w drugiej rundzie wielkoszlemowego French Open

2026-05-27, 14:48
Dziś poznamy nowego beniaminka ORLEN Basket Ligi Wszystko rozstrzygnie się w Bydgoszczy Relacja w PR PiK

Dziś poznamy nowego beniaminka ORLEN Basket Ligi! Wszystko rozstrzygnie się w Bydgoszczy! Relacja w PR PiK

2026-05-27, 07:53
Koniec French Open dla Kamila Majchrzaka. Polak przegrał z wyżej notowanym Chilijczykiem

Koniec French Open dla Kamila Majchrzaka. Polak przegrał z wyżej notowanym Chilijczykiem

2026-05-26, 14:46
Urban odsłonił karty Znamy kadrę na mecze z Ukrainą i Nigerią

Urban odsłonił karty! Znamy kadrę na mecze z Ukrainą i Nigerią

2026-05-26, 12:50
AZS UKW Bydgoszcz zagra o finał Akademickich Mistrzostw Polski

AZS UKW Bydgoszcz zagra o finał Akademickich Mistrzostw Polski

2026-05-25, 21:59
French Open 2026: Komplet biało-czerwonych w drugiej rundzie. Znakomity początek turnieju dla polskich tenisistów

French Open 2026: Komplet „biało-czerwonych” w drugiej rundzie. Znakomity początek turnieju dla polskich tenisistów

2026-05-25, 18:47
W Toruniu zakończył się III festiwal ultra marszów. Padły rekordy świata

W Toruniu zakończył się III festiwal ultra marszów. Padły rekordy świata

2026-05-25, 07:50
Finałowa huśtawka trwa. Astoria przegrała czwartą potyczkę i czeka ją mecz o wszystko

Finałowa huśtawka trwa. Astoria przegrała czwartą potyczkę i czeka ją mecz o wszystko

2026-05-24, 22:43
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę