KH Energa Toruń podziękowała kibicom. Ostatnie spotkanie na Tor-Torze

2026-03-18, 13:22  WS
Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor. Wtorkowe wydarzenie miało być przede wszystkim formą podziękowania dla fanów za wsparcie w trakcie rozgrywek, ale było także okazją do rozmów, wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Przypomnijmy, że w poprzedni czwartek Torunianie przegrali z Unią Oświęcim siódmy mecz ćwierćfinału Tauron Hokej Ligi i odpadli z dalszej rywalizacji.

Podczas spotkania z kibicami nie zabrakło podsumowania zakończonych rozgrywek i pierwszych refleksji po play-offach. Napastnik Patryk Napiórkowski przyznał, że indywidualnie był to dla niego bardzo ważny rok. Podkreślał, że zyskał nowe doświadczenie i sportową ogładę, choć jednocześnie w drużynie pozostał niedosyt, bo półfinał był na wyciągnięcie ręki.

Jednym z zawodników, którzy najmocniej zaznaczyli swoją obecność w tym sezonie, był Jakub Lewandowski. 24-letni napastnik wrócił do Torunia po niemal 10 latach i szybko stał się jedną z ważniejszych postaci zespołu. Gdzie zagra w 2026 roku? Na razie o tym nie myśli. Jak zaznaczył aktualnie najważniejsza jest regeneracja, odpoczynek i chłodna analiza minionych miesięcy.

Materiał przygotował Wiktor Sobociński

Toruń
hokej na lodzie

Sport

French Open 2026: Chwalińska gra dalej w Paryżu. Kolejne sensacyjne zwycięstwo Polki

French Open 2026: Chwalińska gra dalej w Paryżu. Kolejne sensacyjne zwycięstwo Polki

2026-05-30, 13:53
8. Memoriał Ireny Szewińskiej: Polskie gwiazdy błyszczały w Bydgoszczy [dużo zdjęć]

8. Memoriał Ireny Szewińskiej: Polskie gwiazdy błyszczały w Bydgoszczy [dużo zdjęć!]

2026-05-30, 10:07
Twierdza Lublin zdobyta przez grudziądzkie Gołębie GKM wygrał na torze wicemistrza Polski

Twierdza Lublin zdobyta przez grudziądzkie „Gołębie”! GKM wygrał na torze wicemistrza Polski

2026-05-29, 23:57
French Open 2026: Świątek wygrała polski mecz w Paryżu. Teraz czas na Kostiuk

French Open 2026: Świątek wygrała polski mecz w Paryżu. Teraz czas na Kostiuk

2026-05-29, 14:18
Sportowy weekendowy rozkład jazdy  co czeka regionalne zespoły

Sportowy weekendowy rozkład jazdy – co czeka regionalne zespoły?

2026-05-29, 10:00
Brązowy Kask 2026: Małkiewicz najlepszy w Grudziądzu, Pawełczak na drugim stopniu podium

Brązowy Kask 2026: Małkiewicz najlepszy w Grudziądzu, Pawełczak na drugim stopniu podium

2026-05-28, 21:19
French Open 2026: Chwalińska w trzeciej rundzie, Hurkacz odpada po maratonie

French Open 2026: Chwalińska w trzeciej rundzie, Hurkacz odpada po maratonie

2026-05-28, 18:54
Awans, łzy i spełnione marzenia. Astoria wróciła do elity. To miasto zasługuje na ekstraklasę

Awans, łzy i spełnione marzenia. Astoria wróciła do elity. „To miasto zasługuje na ekstraklasę”

2026-05-28, 11:13
Crystal Palace z pierwszym europejskim trofeum w historii Mateta dał Londyńczykom triumf w Lidze Konferencji

Crystal Palace z pierwszym europejskim trofeum w historii! Mateta dał Londyńczykom triumf w Lidze Konferencji

2026-05-28, 00:15
Zawisza Bydgoszcz bez zgody na udział w rozgrywkach Betclic 2. Ligi. PZPN odmawia

Zawisza Bydgoszcz bez zgody na udział w rozgrywkach Betclic 2. Ligi. PZPN odmawia

2026-05-27, 23:28
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę