KH Energa Toruń podziękowała kibicom. Ostatnie spotkanie na Tor-Torze

2026-03-18, 13:22  WS
Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor/fot. Izabela Langner

Hokeiści KH Energii Toruń po raz ostatni w tym sezonie spotkali się ze swoimi kibicami na lodowisku Tor-Tor. Wtorkowe wydarzenie miało być przede wszystkim formą podziękowania dla fanów za wsparcie w trakcie rozgrywek, ale było także okazją do rozmów, wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Przypomnijmy, że w poprzedni czwartek Torunianie przegrali z Unią Oświęcim siódmy mecz ćwierćfinału Tauron Hokej Ligi i odpadli z dalszej rywalizacji.

Podczas spotkania z kibicami nie zabrakło podsumowania zakończonych rozgrywek i pierwszych refleksji po play-offach. Napastnik Patryk Napiórkowski przyznał, że indywidualnie był to dla niego bardzo ważny rok. Podkreślał, że zyskał nowe doświadczenie i sportową ogładę, choć jednocześnie w drużynie pozostał niedosyt, bo półfinał był na wyciągnięcie ręki.

Jednym z zawodników, którzy najmocniej zaznaczyli swoją obecność w tym sezonie, był Jakub Lewandowski. 24-letni napastnik wrócił do Torunia po niemal 10 latach i szybko stał się jedną z ważniejszych postaci zespołu. Gdzie zagra w 2026 roku? Na razie o tym nie myśli. Jak zaznaczył aktualnie najważniejsza jest regeneracja, odpoczynek i chłodna analiza minionych miesięcy.

Materiał przygotował Wiktor Sobociński

Toruń
hokej na lodzie

Sport

French Open 2026: Sen Mai Chwalińskiej trwa. Polka w półfinale. Rywalką nie będzie Sabalenka

French Open 2026: Sen Mai Chwalińskiej trwa. Polka w półfinale. Rywalką nie będzie Sabalenka!

2026-06-03, 13:12
Liga Narodów 2026: Pięć setów na początek. Polki pokonały Belgijki

Liga Narodów 2026: Pięć setów na początek. Polki pokonały Belgijki

2026-06-03, 10:13
MŚ w koszykówce 3x3: Dwie porażki Polaków na otwarcie imprezy. W czwartek nasi zagrają o wszystko

MŚ w koszykówce 3x3: Dwie porażki Polaków na otwarcie imprezy. W czwartek nasi zagrają o wszystko

2026-06-02, 23:01
Olimpia Grudziądz bez awansu. Sandecja zadała cios w doliczonym czasie

Olimpia Grudziądz bez awansu. Sandecja zadała cios w doliczonym czasie

2026-06-02, 19:41
Zawisza Bydgoszcz jednak z licencją. Została przyznana klubowi po złożonym odwołaniu

Zawisza Bydgoszcz jednak z licencją. Została przyznana klubowi po złożonym odwołaniu

2026-06-02, 17:33
MŚ w koszykówce 3x3: Polki zaczęły mundial od zwycięstwa, ale drugi mecz przegrały po zaciętej końcówce

MŚ w koszykówce 3x3: Polki zaczęły mundial od zwycięstwa, ale drugi mecz przegrały po zaciętej końcówce

2026-06-01, 22:25
Bydgoszcz zbuduje Centrum Kajakarstwa i Wioślarstwa. W regionie powstaną też boiska piłkarskie

Bydgoszcz zbuduje Centrum Kajakarstwa i Wioślarstwa. W regionie powstaną też boiska piłkarskie

2026-06-01, 18:51
French Open 2026: Chwalińska w ćwierćfinale Polka nie zatrzymuje się w Paryżu

French Open 2026: Chwalińska w ćwierćfinale! Polka nie zatrzymuje się w Paryżu

2026-06-01, 16:43
MŚ w hokeju na lodzie: Finlandia mistrzem świata, Norwegia z historycznym brązem

MŚ w hokeju na lodzie: Finlandia mistrzem świata, Norwegia z historycznym brązem!

2026-06-01, 08:19
Mistrzowie Polski pokazali siłę Stal pękła po ósmym biegu

Mistrzowie Polski pokazali siłę! Stal pękła po ósmym biegu

2026-05-31, 21:23
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę