Astoria u progu nowego sezonu. Klub podziękował głównym sponsorom, otwarcie mówi też o awansie

2025-09-18, 15:02  Redakcja
Astoria gotowa na nowy sezon w 1. Lidze/fot. Patryk Głowacki

Astoria gotowa na nowy sezon w 1. Lidze/fot. Patryk Głowacki

Koszykarze Enea Abramczyk Astorii Bydgoszcz już w piątek rozpoczną zmagania w nowym sezonie Bank Peako S.A. 1. Ligi Mężczyzn. Tuż przed startem rozgrywek klub zorganizował konferencję, na której m.in. prezes Bartłomiej Dzedzej podziękował sponsorom za dalsze wsparcie.

– To, że tyle firm pozostaje i dołącza do naszej organizacji, to zasługa ludzi, którzy w świetny sposób dbają o naszych partnerów, ale i samych partnerów. Coraz więcej firm dołącza do nas poprzez innego sponsora. To pozwala nam stawiać sobie coraz ambitniejsze cele – powiedział Dzedzej.

Poruszono także temat zadania, jakie stoi przed pierwszym zespołem. Nie ma zaskoczenia – drużyna gra o wejście do Orlen Basket Ligi. – Chcemy awansować. To trzecie podejście i mam nadzieję, że sprawdzi się powiedzenie „do trzech razy sztuka” – zaznaczył trener Grzegorz Skiba.

Bydgoszczanie zaczną sezon w piątek, wyjazdowym spotkaniem z Novimex Polonią 1912 Leszno. Czego można spodziewać się po „Aście”? – Na emocjach gra na 100 procent, umiejętności myślę pokażemy do 70 procent. Niedawne dołączenie Karola Gruszeckiego potwierdza, że potrzebujemy czasu, by wycisnąć z zespołu maksymalny potencjał – stwierdził Skiba.

Prezes Bartłomiej Dzedzej i trener Grzegorz Skiba podczas konferencji. Materiał Patryka Głowackiego

Sport

IO w Tokiolekkoatletyka - Srebrny medal dla polskiej sztafety kobiet 4x400 m

IO w Tokio/lekkoatletyka - Srebrny medal dla polskiej sztafety kobiet 4x400 m

2021-08-07, 14:49
IO Tokiokajakarstwo - kobieca czwórka zdobyła piąty brąz i 13. medal dla Polski

IO Tokio/kajakarstwo - kobieca czwórka zdobyła piąty brąz i 13. medal dla Polski

2021-08-07, 06:08
Zawisza Bydgoszcz punktuje przed inauguracją III ligi

Zawisza Bydgoszcz „punktuje” przed inauguracją III ligi

2021-08-06, 22:36
IO w Tokio - Lekkoatleci w piątek dorzucają dwa kolejne medale, Mirosław bije rekord świata

IO w Tokio - Lekkoatleci w piątek dorzucają dwa kolejne medale, Mirosław bije rekord świata

2021-08-06, 18:00
IO w Tokiolekkoatletyka - Maria Andrejczyk ze srebrnym medalem w rzucie oszczepem

IO w Tokio/lekkoatletyka - Maria Andrejczyk ze srebrnym medalem w rzucie oszczepem

2021-08-06, 15:11
IO w Tokiowspinaczka sportowa - Aleksandra Mirosław z rekordem świata

IO w Tokio/wspinaczka sportowa - Aleksandra Mirosław z rekordem świata!

2021-08-06, 11:22
Dawid Tomala został mistrzem olimpijskim w chodzie sportowym na 50 km

Dawid Tomala został mistrzem olimpijskim w chodzie sportowym na 50 km!

2021-08-06, 08:49
PŚ w szachach - arcymistrz Duda pierwszym polskim triumfatorem

PŚ w szachach - arcymistrz Duda pierwszym polskim triumfatorem

2021-08-05, 19:46
IO w Tokio - Polacy w czwartek bez medalu i ze zmiennym szczęściem

IO w Tokio - Polacy w czwartek bez medalu i ze zmiennym szczęściem

2021-08-05, 17:04
IO w Tokiolekkoatletyka - Polki awansowały do finału sztafety 4x400 m

IO w Tokio/lekkoatletyka - Polki awansowały do finału sztafety 4x400 m

2021-08-05, 13:07
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę