AO: Magdalena Fręch przegrywa swoje spotkanie. W turnieju pozostała już tylko jedna nasza zawodniczka

2025-01-17, 11:03  Redakcja/PAP
Magdalena Fręch odpadła w trzeciej rundzie Austarlian Open/fot.PAP/EPA/ROLEX DELA PENA

Magdalena Fręch odpadła w trzeciej rundzie Austarlian Open/fot.PAP/EPA/ROLEX DELA PENA

Rozstawiona z numerem 23. Magdalena Fręch przegrała z rosyjską tenisistką Mirrą Andriejewą 1:2 w trzeciej rundzie wielkoszlemowego Australian Open w Melbourne. 27-letnia Fręch po raz pierwszy w karierze była rozstawiona w Wielkim Szlemie. Poprzedni sezon był najlepszy w jej karierze, a rozpoczął się od życiowego sukcesu w zawodach tej rangi, jakim był awans do 1/8 finału Australian Open. Powtórzyć tego wyniku nie zdołała.

Poprzedni sezon był najlepszy w jej karierze, a rozpoczął się od życiowego sukcesu w zawodach tej rangi, jakim był awans do 1/8 finału Australian Open. Powtórzyć tego wyniku nie zdołała. To było pierwsze spotkanie Pań w karierze trwało blisko dwie godziny.

Fręch kiepsko je zaczęła. Już w swoim pierwszym gemie serwisowym została przełamana, a później zmarnowała dwa break pointy i w efekcie przegrywała 1:4. Odważnie grająca Rosjanka kilkanaście minut później zamknęła partię, ponownie przełamując Polkę. Drugi set miał odmienne oblicze, Fręch grała w nim wręcz fenomenalnie, a rywalka momentami nie radziła sobie z frustracją i po jednym z gemów wystrzeliła piłkę w trybuny. W efekcie podopieczna trenera Andrzeja Kobierskiego szybko objęła prowadzenie 4:0 i do końca seta kontrolowała sytuację. Imponującej grą w obronie Fręch z czasem zaczęło dawać się we znaki zmęczenie. W ostatniej partii Polka była w stanie dotrzymywać kroku rywalce do stanu 2:2. Andriejewa ograniczyła liczbę błędów, a Fręch zaczęły się przytrafiać nieco częściej. Rosjanka wygrała cztery kolejne gemy i mogła się cieszyć z awansu.

Magdalena Fręch – Mirra Andriejewa 1:2 (2:6, 6:1, 2:6)

Sport

Superliga tenisistów stołowych - wygrana Olimpii i porażka Zooleszcz Gwiazdy

Superliga tenisistów stołowych - wygrana Olimpii i porażka Zooleszcz Gwiazdy

2019-02-06, 11:45
Na stadion Polonii bez kasku Dlaczego

Na stadion Polonii bez kasku? Dlaczego?

2019-02-06, 08:12
Paweł Wojciechowski: trenujemy lżej, ale tak, żeby było dobrze

Paweł Wojciechowski: trenujemy lżej, ale tak, żeby było dobrze

2019-02-06, 07:00
Koszykarska Liga Mistrzów - Anwil Włocławek odpadł z europejskich pucharów

Koszykarska Liga Mistrzów - Anwil Włocławek odpadł z europejskich pucharów

2019-02-05, 20:55
Superliga tenisistów stołowych - niespodziewana wygrana Energi Toruń

Superliga tenisistów stołowych - niespodziewana wygrana Energi Toruń

2019-02-05, 12:00
Mityng Orlen Cup - zwycięstwa Swobody, Wojciechowskiego i Bukowieckiego w Łodzi

Mityng Orlen Cup - zwycięstwa Swobody, Wojciechowskiego i Bukowieckiego w Łodzi

2019-02-05, 11:00
Ekstraklasa koszykarek - Trzeciak: mecz z Widzem od początku był pod naszą kontrolą

Ekstraklasa koszykarek - Trzeciak: mecz z Widzem od początku był pod naszą kontrolą

2019-02-05, 08:00
Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz wygrał w Bielsku-Białej

Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz wygrał w Bielsku-Białej

2019-02-04, 21:22
Ekstraklasa koszykarzy - Aleksander Czyż kolejnym wzmocnieniem Anwilu

Ekstraklasa koszykarzy - Aleksander Czyż kolejnym wzmocnieniem Anwilu

2019-02-04, 16:05
Toruńscy żużlowcy wyjechali na tor 60 dni przed inauguracją sezonu [wideo]

Toruńscy żużlowcy wyjechali na tor 60 dni przed inauguracją sezonu! [wideo]

2019-02-04, 13:55
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę