Janusz Ślączka (GKM Grudziądz): Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, ale wstrząsu nie będzie [audio]

2023-05-06, 13:11  Redakcja
Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Za nami pierwsze derby Kujaw i Pomorza w obecnym sezonie PGE Ekstraligi. For Nature Solutions KS Apator Toruń pewnie pokonał ZOOleszcz GKM Grudziądz 52:38. – Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy – powiedział po spotkaniu menadżer grudziądzkiej ekipy, Janusz Ślączka.

Wypowiedzi po meczu Apator Toruń – GKM Grudziądz:

Robert Sawina (Apator):
Każdy zawodnik, poza Mateuszem Affeltem, może być zadowolony z występu. Jeśli chodzi o wystawienie Krzysztofa Lewandowskiego w 15. biegu, to był to gest Emila. Choć nie do końca zgadzałem się z tą decyzją, biorę za nią pełną odpowiedzialność.

Patryk Dudek (Apator):
Wygraliśmy, dzięki czemu odbiliśmy się od dna. Z mojej strony mogę powiedzieć, że to nadal nie jestem ja. Szukam czegoś nowego, jeśli chodzi o silniki. W mojej jeździe brakowało też luzu. Przede mną i moim teamem jeszcze dużo pracy.

Janusz Ślączka (GKM): Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy. Zdajemy sobie z sprawę z naszej sytuacji. Trzęsienie ziemi nic nie da. Każdy się przygotowuje jak najlepiej, bo to jego praca. Co do Mateusza Szczepaniaka, to zobaczymy, jak potoczy się sprawa Pedersena oraz tego, czy ktoś będzie chętny na Mateusza.

Kacper Pludra (GKM): Był to dla nas ciężki mecz. Sam pojechałem dobrze tylko w biegu młodzieżowym. Motocykl miałem dobrze dopasowany, ale popełniałem błędy. Staramy się walczyć o zwycięstwa, pracujemy cały czas, by w każdym spotkaniu prezentować się coraz lepiej.

Materiał przygotował Patryk Głowacki

Sport

Ekstraklasa koszykarzy - Damian Kulig: rozluźnienie powoduje kłopoty

Ekstraklasa koszykarzy - Damian Kulig: rozluźnienie powoduje kłopoty

2019-03-16, 12:00
Formuła 1 - Hamilton wygrał kwalifikacje w Melbourne, Kubica ostatni

Formuła 1 - Hamilton wygrał kwalifikacje w Melbourne, Kubica ostatni

2019-03-16, 10:15
Ekstraklasa siatkarzy - Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z MKS-em Będzin

Ekstraklasa siatkarzy - Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z MKS-em Będzin

2019-03-16, 10:00
Superliga tenisistów stołowych - nieudana 17. kolejka dla drużyn z naszego regionu

Superliga tenisistów stołowych - nieudana 17. kolejka dla drużyn z naszego regionu

2019-03-16, 09:00
Ekstraklasa koszykarzy - triumf Polskiego Cukru Toruń po dogrywce

Ekstraklasa koszykarzy - triumf Polskiego Cukru Toruń po dogrywce

2019-03-16, 08:00
Turniej ATP w Indian Wells - Hurkacz przegrał w 14 finału z Federerem

Turniej ATP w Indian Wells - Hurkacz przegrał w 1/4 finału z Federerem

2019-03-16, 07:00
PŚ w skokach - Dawid Kubacki szósty w kwalifikacjach w Vikersund

PŚ w skokach - Dawid Kubacki szósty w kwalifikacjach w Vikersund

2019-03-15, 21:56
Paryż-Nicea 2019 - Michał Kwiatkowski utrzymał pozycję lidera, wygrana Bennetta

Paryż-Nicea 2019 - Michał Kwiatkowski utrzymał pozycję lidera, wygrana Bennetta

2019-03-15, 17:33
Piłkarska Liga Mistrzów i Liga Europy - rozlosowano pary ćwierćfinałowe

Piłkarska Liga Mistrzów i Liga Europy - rozlosowano pary ćwierćfinałowe

2019-03-15, 16:00
Ekstraklasa piłkarska - lider z outsiderem, derby Krakowa

Ekstraklasa piłkarska - lider z outsiderem, derby Krakowa

2019-03-15, 12:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę