Janusz Ślączka (GKM Grudziądz): Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, ale wstrząsu nie będzie [audio]

2023-05-06, 13:11  Redakcja
Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Za nami pierwsze derby Kujaw i Pomorza w obecnym sezonie PGE Ekstraligi. For Nature Solutions KS Apator Toruń pewnie pokonał ZOOleszcz GKM Grudziądz 52:38. – Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy – powiedział po spotkaniu menadżer grudziądzkiej ekipy, Janusz Ślączka.

Wypowiedzi po meczu Apator Toruń – GKM Grudziądz:

Robert Sawina (Apator):
Każdy zawodnik, poza Mateuszem Affeltem, może być zadowolony z występu. Jeśli chodzi o wystawienie Krzysztofa Lewandowskiego w 15. biegu, to był to gest Emila. Choć nie do końca zgadzałem się z tą decyzją, biorę za nią pełną odpowiedzialność.

Patryk Dudek (Apator):
Wygraliśmy, dzięki czemu odbiliśmy się od dna. Z mojej strony mogę powiedzieć, że to nadal nie jestem ja. Szukam czegoś nowego, jeśli chodzi o silniki. W mojej jeździe brakowało też luzu. Przede mną i moim teamem jeszcze dużo pracy.

Janusz Ślączka (GKM): Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy. Zdajemy sobie z sprawę z naszej sytuacji. Trzęsienie ziemi nic nie da. Każdy się przygotowuje jak najlepiej, bo to jego praca. Co do Mateusza Szczepaniaka, to zobaczymy, jak potoczy się sprawa Pedersena oraz tego, czy ktoś będzie chętny na Mateusza.

Kacper Pludra (GKM): Był to dla nas ciężki mecz. Sam pojechałem dobrze tylko w biegu młodzieżowym. Motocykl miałem dobrze dopasowany, ale popełniałem błędy. Staramy się walczyć o zwycięstwa, pracujemy cały czas, by w każdym spotkaniu prezentować się coraz lepiej.

Materiał przygotował Patryk Głowacki

Sport

Speedway Grand Prix pozostaje w Toruniu na kolejny rok

Speedway Grand Prix pozostaje w Toruniu na kolejny rok

2020-02-13, 15:25
Koszykarze Anwilu i Polskiego Cukru rozpoczynają w Warszawie walkę o Puchar Polski

Koszykarze Anwilu i Polskiego Cukru rozpoczynają w Warszawie walkę o Puchar Polski

2020-02-13, 11:50
Najlepszy strzelec Olimpii Grudziądz przechodzi do klubu piłkarskiej ekstraklasy

Najlepszy strzelec Olimpii Grudziądz przechodzi do klubu piłkarskiej ekstraklasy

2020-02-11, 19:41
Orlen Copernicus Cup 2020 - rekordy i narodziny gwiazdy

Orlen Copernicus Cup 2020 - rekordy i narodziny gwiazdy

2020-02-11, 18:45
Bydgoscy tenisiści stołowi wygrali derbowy mecz w Toruniu

Bydgoscy tenisiści stołowi wygrali derbowy mecz w Toruniu

2020-02-10, 20:20
Pewne zwycięstwo bydgoskich siatkarek w meczu ekstraklasy

Pewne zwycięstwo bydgoskich siatkarek w meczu ekstraklasy

2020-02-10, 19:08
Poznajcie plan naszych transmisji sportowych na najbliższy weekend

Poznajcie plan naszych transmisji sportowych na najbliższy weekend

2020-02-10, 09:46
Wyjazdowe zwycięstwa koszykarzy z Włocławka i Torunia [DŹWIĘK]

Wyjazdowe zwycięstwa koszykarzy z Włocławka i Torunia [DŹWIĘK]

2020-02-09, 23:39
Jest aż 8 punktów straty. Porażka bydgoskich siatkarzy z Będzinem

Jest aż 8 punktów straty. Porażka bydgoskich siatkarzy z Będzinem

2020-02-08, 23:42
Rekord świata w skoku o tyczce podczas Orlen Copernicus Cup w Toruniu [DŹWIĘK]

Rekord świata w skoku o tyczce podczas "Orlen Copernicus Cup" w Toruniu [DŹWIĘK]

2020-02-08, 20:45
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę