Piotr Zieliński po meczu z Albanią: To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze [audio]

2023-03-28, 11:06  Redakcja Sportowa PR/IAR
Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. W środę na Stadionie Narodowym Polacy pokonali Albanię 1:0. Spotkanie skomentowali członkowie kadry. – Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze – stwierdził Piotr Zieliński.

Fernando Santos (selekcjoner): Podobało mi się nasze podejście do tego meczu. Poświęcenie, odpowiedzialność, każdy pomagał sobie na boisku. Między zawodnikami była współpraca. A to bardzo ważne. Wiemy, że możemy być lepsi i będziemy nad tym pracować. To ważne zwycięstwo i myślę, że na nie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobrze w obronie, ale przed nami jeszcze wiele pracy. Jeżeli podtrzymamy ten poziom koncentracji i zaangażowania, to jest punkt wyjścia, żebyśmy mogli lepiej pracować nad innymi elementami. Możemy dopracować naszą grę, gdy mamy piłkę. Ta drużyna będzie się rozwijać.

Robert Lewandowski: Mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Zespół Albanii grał bardzo defensywnie, trudno było nam się przebić. W drugiej połowie graliśmy nieco lepiej, ale powinniśmy strzelić drugiego gola. Czekają nas trudne mecze i tylko od nas zależy, jak one będą wyglądały.


Wojciech Szczęsny: Pokazaliśmy dużo więcej odwagi do gry w piłkę i dużo więcej walki. Lepiej wykonywaliśmy zadania, byliśmy dużo bardziej otwarci, gdy utrzymywaliśmy się przy piłce.


Piotr Zieliński: Była w nas bardzo duża złość. Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze.


Sport

Lekkoatletyczne ME - złoto Nowickiego w młocie, srebro Sułek w siedmioboju [rozmowa]

Lekkoatletyczne ME - złoto Nowickiego w młocie, srebro Sułek w siedmioboju [rozmowa]

2022-08-19, 06:05
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - trzy medale Polek w środę

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - trzy medale Polek w środę

2022-08-18, 05:45
Katarzyna Wasick zdobyła srebro na pływackich ME

Katarzyna Wasick zdobyła srebro na pływackich ME

2022-08-16, 22:55
Urszula Łoś ze srebrnym medalem ME w kolarstwie torowym

Urszula Łoś ze srebrnym medalem ME w kolarstwie torowym

2022-08-16, 22:29
Michał Kwiatkowski w INEOS Grenadiers do końca 2025 roku

Michał Kwiatkowski w INEOS Grenadiers do końca 2025 roku

2022-08-16, 16:46
Iga Baumgart-Witan jedną z trzech Polek w finale ME na 400 metrów

Iga Baumgart-Witan jedną z trzech Polek w finale ME na 400 metrów

2022-08-16, 14:44
Anna Matuszewicz nie wystąpi w finale ME w skoku w dal

Anna Matuszewicz nie wystąpi w finale ME w skoku w dal

2022-08-16, 11:22
Kubera wygrał rundę IMP. Słaby występ zawodników z regionu

Kubera wygrał rundę IMP. Słaby występ zawodników z regionu

2022-08-16, 09:30
Daria Pikulik z brązowym medalem ME w kolarstwie torowym

Daria Pikulik z brązowym medalem ME w kolarstwie torowym

2022-08-15, 21:23
Brda znów była miejscem pływackich zmagań. Za nami Woda Bydgoska [RELACJA]

Brda znów była miejscem pływackich zmagań. Za nami „Woda Bydgoska” [RELACJA]

2022-08-15, 20:23
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę