Piotr Zieliński po meczu z Albanią: To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze [audio]

2023-03-28, 11:06  Redakcja Sportowa PR/IAR
Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. W środę na Stadionie Narodowym Polacy pokonali Albanię 1:0. Spotkanie skomentowali członkowie kadry. – Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze – stwierdził Piotr Zieliński.

Fernando Santos (selekcjoner): Podobało mi się nasze podejście do tego meczu. Poświęcenie, odpowiedzialność, każdy pomagał sobie na boisku. Między zawodnikami była współpraca. A to bardzo ważne. Wiemy, że możemy być lepsi i będziemy nad tym pracować. To ważne zwycięstwo i myślę, że na nie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobrze w obronie, ale przed nami jeszcze wiele pracy. Jeżeli podtrzymamy ten poziom koncentracji i zaangażowania, to jest punkt wyjścia, żebyśmy mogli lepiej pracować nad innymi elementami. Możemy dopracować naszą grę, gdy mamy piłkę. Ta drużyna będzie się rozwijać.

Robert Lewandowski: Mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Zespół Albanii grał bardzo defensywnie, trudno było nam się przebić. W drugiej połowie graliśmy nieco lepiej, ale powinniśmy strzelić drugiego gola. Czekają nas trudne mecze i tylko od nas zależy, jak one będą wyglądały.


Wojciech Szczęsny: Pokazaliśmy dużo więcej odwagi do gry w piłkę i dużo więcej walki. Lepiej wykonywaliśmy zadania, byliśmy dużo bardziej otwarci, gdy utrzymywaliśmy się przy piłce.


Piotr Zieliński: Była w nas bardzo duża złość. Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze.


Sport

ME koszykarzy - W środę Polacy grają ze Słoweńcami o półfinał

ME koszykarzy - W środę Polacy grają ze Słoweńcami o półfinał

2022-09-14, 09:26
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 2022. Kto na podium, kto tuż za nim [zdjęcia]

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 2022. Kto na podium, kto tuż za nim? [zdjęcia]

2022-09-12, 18:40
MŚ siatkarzy - Polska przegrała w finale z Włochami 1:3

MŚ siatkarzy - Polska przegrała w finale z Włochami 1:3

2022-09-11, 23:39
US Open - trzeci wielkoszlemowy triumf Świątek

US Open - trzeci wielkoszlemowy triumf Świątek

2022-09-11, 00:17
MŚ siatkarzy - Polacy wygrali z Brazylią i awansowali do finału

MŚ siatkarzy - Polacy wygrali z Brazylią i awansowali do finału

2022-09-10, 20:46
Aż się chce ćwiczyć Liceum w Sępólnie ma obiekty sportowe na piątkę z plusem

Aż się chce ćwiczyć! Liceum w Sępólnie ma obiekty sportowe na piątkę z plusem

2022-09-10, 20:05
US Open  Iga Świątek pokonała Białorusinkę i awansowała do finału

US Open – Iga Świątek pokonała Białorusinkę i awansowała do finału!

2022-09-09, 06:05
MŚ siatkarzy - Polska wygrała z USA i w półfinale zagra z Brazylią

MŚ siatkarzy - Polska wygrała z USA i w półfinale zagra z Brazylią

2022-09-08, 23:44
US Open - Świątek wygrała z Amerykanką i awansowała do półfinału

US Open - Świątek wygrała z Amerykanką i awansowała do półfinału

2022-09-08, 06:00
ME koszykarzy - Polska - Holandia 75:69

ME koszykarzy - Polska - Holandia 75:69

2022-09-06, 18:35
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę